Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2024-04-17
Główny Księgowy / Głowna Księgowa
Nr ref. 25/3/2024/AZ/34
Mińsk Mazowiecki, mazowieckie
Podatki, Księgowość, Analiza
angielski

Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług, który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, międzynarodowej spółki transportowej, poszukujemy kandydata na stanowisko Głównego Księgowego/Głównej Księgowej.

Miejsce pracy: Mińsk Mazowiecki

Wymagania:
  • praca w firmie transportowej lub u przewoźnika międzynarodowego — będzie dodatkowym atutem,
  • wykształcenie wyższe w dziedzinie rachunkowości/finansów,
  • minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, możliwa opcja doświadczenia w pracy na stanowisku zastępcy lub samodzielnego księgowego,
  • praktyczna znajomość systemu ERP,
  • solidna znajomość Polskich Standardów Rachunkowości oraz lokalnych przepisów podatkowych,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • wysokie umiejętności komunikacyjne, interpersonalne i przywódcze,
  • proaktywność, otwartość, nastawienie na rozwiązywanie problemów,
  • analityczne myślenie.
Obowiązki:
  • nadzorowanie wszystkich procesów księgowych w firmie,
  • prowadzenie ewidencji księgowej i uzgadnianie jej z kontami księgi głównej,
  • analiza, rozwój i wdrażanie systemu ERP,
  • sporządzanie sprawozdań finansowych, deklaracji podatkowych (VAT) i GUS,
  • przygotowywanie informacji finansowych dla Zarządu,
  • udział w przygotowaniu budżetu,
  • ścisła współpraca z audytorami przy audytach na koniec roku,
  • opieka nad księgowością polskich podmiotów z grupy kapitałowej oraz udział w raportowaniu grupowym,
  • przypisywanie i księgowanie dokumentów,
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi (Urząd Skarbowy, NBP, ZUS),
  • potwierdzanie i uzgadnianie sald.
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • umowa o pracę lub B2B,
  • biuro w Mińsku Mazowieckim.