Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2024-04-17
Specjalista ds. Zakupów Bezpośrednich
Nr ref. 169/3/2024/DM/89
Gliwice, śląskie
Sprzedaż, Zakupy
angielski
Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług, który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej działającej w województwie śląskim, poszukujemy Specjalisty ds. zakupów bezpośrednich.

Miejsce pracy: Gliwice

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe, mile widziany kierunek - handel,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale zakupów,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (codzienna styczność z językiem),
  • bardzo dobre umiejętności negocjacyjne, komunikacyjne, analityczne,
  • konsekwencja i dążenie do realizacji powierzonych zadań,
  • umiejętność pracy pod presją czasu.
Obowiązki:
  • prowadzenie zakupów bezpośrednich na rynku lokalnym i zagranicznym,
  • współpraca i utrzymanie dobrych relacji z dostawcami,
  • pozyskiwanie nowych dostawców, uczestnictwo w negocjacjach,
  • realizacja procesów zakupowych zgodnie z obowiązującymi w firmie procedurami zakupowymi,
  • analiza warunków handlowych,
  • wdrażanie optymalizacji działań zakupowych.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w firmie o mocno ugruntowanej pozycji na rynku,
  • umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju stanowiskowego i wpływ na rozwój firmy,
  • pakiet socjalny.
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Wymiar godzin
Pełny etat
Poziom stanowiska
Specjalista
Języki
angielski