Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2024-04-18
Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
Księgowość, Analiza, Sprzedaż
angielski

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej, zatrudniającej ponad 150 osób poszukujemy Dyrektora Zarządzającego.

Dyrektor Zarządzający (firma produkcyjna)

Miejsce pracy: Bydgoszcz
Nr ref. 63/3/2024/AZ/84

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne,
  • doświadczenie na stanowisku Dyrektora Zarządzającego, Finansowego lub Sprzedaży w środowisku produkcyjnym,
  • doświadczenie i rozwinięte umiejętności w zarządzaniu zespołem,
  • umiejętności analityczne, komunikacyjne oraz strategicznego myślenia,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.
Obowiązki:
  • kompleksowe zarządzanie strategiczne organizacją, w skład której wchodzi zakład produkcyjny, dział sprzedaży oraz back office,
  • odpowiedzialność za optymalne wykorzystanie zasobów,
  • realizacja założonych celów pod względem rentowności sprzedaży oraz produkcji,
  • zarządzanie zespołem: motywowanie, wyznaczenie celów, kontrola ich realizacji,
  • zapewnienie stałej, płynnej współpracy pomiędzy działami,
  • analiza i wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych i organizacyjnych.
Oferujemy:
  • konkurencyjne wynagrodzenie w oparciu o Umowę o Pracę lub B2B,
  • wpływ na strategię firmy i decyzyjność,
  • niezbędne narzędzia pracy w tym samochód służbowy,
  • pakiet świadczeń socjalnych.