Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2024-04-18
Analityk Biznesowy
Nr ref. 47/3/2024/AZ/61
Warszawa, mazowieckie
Analiza
angielski
Praca hybrydowa

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko Analityka Biznesowego.

Miejsce pracy: Warszawa

Wymagania:
  • min. 2 lata doświadczenia na stanowisku analityka biznesowego,
  • zaawansowana znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel i PowerPoint),
  • umiejętność analitycznego myślenia, interpretacji i wyciągania syntetycznych wniosków,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego i polskiego,
  • samodzielność, proaktywność,
  • dobra organizacja pracy,
  • nastawienie na współpracę,
  • otwarty umysł i chęć rozwoju.
Obowiązki:
  • analiza trendów rynkowych, kategorii i klientów ze wskazaniem kierunków i potencjału rozwoju (praca z danymi rynkowymi i konsumenckimi),
  • przygotowywanie podsumowań i rekomendacji dotyczących rozwoju biznesu,
  • generowanie i utrzymywanie bieżących raportów i danych rynkowych i kategorii,
  • analiza i ocena skuteczności obecnych na rynku inicjatyw z zakresu category management (konstruowanie rekomendacji na przyszłość),
  • prowadzenie projektów badawczych w obszarze shopper i brand marketingu,
  • współpraca z agencjami badawczymi i regionalnym zespołem Insights,
  • doskonalenie bazy danych (rozwój narzędzi, rozwój procesów),
  • wsparcie analityczne dla zespołu marketingu.
Oferujemy:
  • praca w międzynarodowej firmie produkcyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • umowa o pracę,
  • prywatna opieka medyczna,
  • ubezpieczenie na życie,
  • praca hybrydowa.
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Wymiar godzin
Pełny etat
Poziom stanowiska
Specjalista
Języki
angielski