Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2024-04-22
Group Product Manager
Nr ref. 21/4/2024/KW/2635
Kielce, świętokrzyskie
Analiza, Marketing
angielski

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego klienta, producenta zegarków i smartwatchy, poszukujemy kandydata na stanowisko Group Product Managera.

Miejsce pracy: Kielce

Wymagania
  • definiowanie strategii rozwoju produktów oraz kreowanie i wdrażanie nowych produktów, spełniających potrzeby klientów i budujących świadomość marki,
  • identyfikacja globalnych i krajowych trendów rynkowych branży smartwatchy i elektroniki użytkowej z branży beauty,
  • zarządzanie projektami z zakresu cyklu życia produktu,
  • zarządzanie zespołem Produkt Managerów oraz Kontrolą Jakości,
  • zarządzanie łańcuchem dostaw i zakupami,
  • optymalizacja stoku produktowego,
  • udział w targach branżowych krajowych i zagranicznych,
  • nadzór nad dokumentacją techniczną.
Obowiązki
  • 5-letnie doświadczenie w zakresie kreowania i wdrażania nowych produktów, mile widziane w branży elektroniki użytkowej, i/lub smartwatchy oraz nowoczesnych technologii,
  • wyższe wykształcenie – mile widziane z dziedziny marketingu lub zarządzania,
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację,
  • dobra znajomość ms office,
  • doświadczenie w zakupach/imporcie produktów z Chin,
  • zdolności analityczne, umiejętność pracy z badaniami rynkowymi i arkuszami kalkulacyjnymi.
Oferujemy
  • praca w oparciu o kontrakt B2B,
  • samochód służbowy,
  • opieka medyczna,
  • dofinansowanie do zajęć sportowych,
  • zniżki na firmowe produkty i usługi.