Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2024-04-22
Przedstawiciel Handlowy (recykling PET)
Nr ref. 17/4/2024/RD/2633
Toruń, kujawsko-pomorskie
Sprzedaż
Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług, który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, firmy specjalizującej się w recyklingu PET, poszukujemy kandydatów na stanowisko Przedstawiciela Handlowego.

Miejsce pracy: Toruń

Wymagania:
  • pozyskiwanie i obsługa klientów z sektora recyklingu PET,
  • budowanie trwałych relacji biznesowych z klientami,
  • realizacja celów sprzedażowych, rozwijanie sprzedaży w swoim obszarze,
  • negocjowanie warunków współpracy,
  • rozpoznawanie potrzeb klientów i profesjonalne doradztwo,
  • współpraca z działem logistyki i zakupów,
  • dbanie o zachowanie standardów i dobry wizerunek firmy.
Obowiązki:
  • wykształcenie minimum średnie, wyższe techniczne będzie atutem,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym - min. B2 w mowie i w piśmie,
  • doświadczenie w sprzedaży surowców produkcyjnych,
  • mile widziane doświadczenie w branży butelek PET, oraz współpraca z sortowniami,
  • mile widziane doświadczenie w firmie właścicielskiej.
Oferujemy:
  • umowę o pracę w stabilnej na rynku firmie,
  • wynagrodzenie podstawowe + premie
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • możliwość rozwoju,
  • niezbędne narzędzia pracy w tym auto służbowe.