Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2024-04-25
Ekspert ds. ESG
Nr ref. 38/4/2024/KW/2651
Warszawa, mazowieckie
Analiza
angielski
Praca hybrydowa
Data aktualizacji: 2024-04-25 Aplikuj

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego klienta, firmy z branży budowlanej, poszukujemy kandydata na stanowisko Eksperta ds. ESG.

Miejsce pracy: Warszawa

Wymagania:
  • rozwój w spółce kompetencji ESG i przygotowanie do raportowania niefinansowego,
  • współudział w definiowaniu strategii ESG, identyfikacja kluczowych wskaźników, gromadzenie danych oraz kalkulacja,
  • rozwój adekwatnie do regulacji ESG, raportowanie postępów w realizacji z wykorzystaniem narzędzi wspierających ten obszar,
  • realizacja projektów wypełniających cele strategiczne ESG oraz wizerunkowe lub marketingowe,
  • zadania z zakresu PR i IR, w tym: przygotowanie materiałów inwestorskich, prezentacji i raportów wynikowych (operacyjne i finansowe), w tym administrowanie zakładką relacje inwestorskie,
  • przygotowanie informacji prasowych i komentarzy do mediów oraz inne aktywności PR.
Obowiązki:
  • Wykształcenie wyższe,
  • 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • Znajomość w zaawansowanym stopniu tematyki ESG, mile widziana praktyka w takim właśnie obszarze w biznesie,
  • Doskonała znajomość pakietu Ms Office w tym biegłość w tworzeniu prezentacji, wykresów finansowych oraz pisania dłuższych tekstów,
  • Samodzielność z kompetencjami do współpracy w zespole,
  • Swobodne posługiwanie się językiem angielskim,
  • Gotowość do pracy stacjonarnej.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o UoP lub model B2B,
  • prywatna opieka medyczna,
  • dofinansowanie do zajęć sportowych,
  • dofinansowanie szkoleń i kursów,
  • ubezpieczenie na życie,
  • program emerytalny,
  • ciekawa praca w dynamicznie rozwijającej się grupie kapitałowej, będącej wiodącą firmą w swojej branży.