Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2024-04-11
CRM Manager
Nr ref. 43/4/2024/KW/2653
Wrocław, dolnośląskie
Analiza, Marketing
angielski
Praca hybrydowa, Praca zdalna
CRM Manager

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego klienta, firmy z branży Retail/E-commerce, poszukujemy kandydata na stanowisko CRM Managera.

CRM Manager

CRM Manager

Miejsce pracy: Wrocław

Wymagania:
  • realizacja kampanii CRM,
  • wdrożenie strategii CRM zgodnie z założeniami Grupy, w celu zdobycia oraz utrzymania lojalności klientów,
  • aktywne wykorzystywanie dostępnych narzędzi (m.in. Salesforce Marketing Cloud) w celu doskonalenia doświadczeń klientów,
  • wprowadzenie i realizacja programu lojalnościowego na rynku krajowym,
  • prowadzenie komunikacji i działań w ramach programu lojalnościowego,
  • planowanie i śledzenie ścieżek konsumenckich na platformach on-line,
  • projektowanie i monitorowanie ścieżek konsumenckich na platformach online firmy,
  • analiza danych dotyczących doświadczenia klientów i implementacja działań korygujących.
Obowiązki:
  • doświadczenie w realizacji kampanii CRM,
  • praktyczne doświadczenie w pracy z systemem Salesforce Marketing Cloud lub innym systemem marketing automation np. Exponea, Synerise, Hubspot, Selligent itp.,
  • umiejętność korzystania z Customer Data Platform (CDP),
  • umiejętność skoncentrowania działań na polepszeniu doświadczeń klienta i rozwiązywaniu problemów we wszystkich kanałach omnichannel,
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • wysokie umiejętności organizacji pracy własnej i zespołu,
  • biegła znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,
  • gotowość do pracy stacjonarnej we Wrocławiu (2 dni w miesiącu).
Oferujemy:
  • praca w modelu hybrydowym/zdalnym,
  • dofinansowanie do zajęć sportowych,
  • prywatna opieka medyczna,
  • dofinansowanie do wypoczynku,
  • ubezpieczenie na życie,
  • dofinansowanie wakacji dla dzieci,
  • dofinansowanie szkoleń i kursów,
  • dodatkowe świadczenia socjalne.
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Wymiar godzin
Pełny etat
Poziom stanowiska
Kierownik
Języki
angielski