Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2024-04-30
Specjalista ds. Exportu
Nr ref. 67/4/2024/AZ/2209
Lublin, lubelskie
Obsługa klienta, Sprzedaż
angielski
Data aktualizacji: 2024-04-30 Aplikuj

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej z branży medycznej z biurem w Lublinie, poszukujemy osoby zainteresowanej pracą na stanowisku Specjalisty ds. Exportu, odpowiedzialnego za wsparcie działu eksportu w utrzymaniu i pozyskiwaniu klientów.

Miejsce pracy: Lublin

Wymagania:
  • opracowywanie i wdrażanie strategii sprzedaży na rynkach Unii Europejskiej,
  • zarządzanie i budowanie relacji z istniejącymi partnerami oraz pozyskiwanie nowych,
  • poszerzanie gamy produktów w ofercie partnerów,
  • współpraca z działem marketingu w tworzeniu i realizacji działań marketingowych dla partnerów,
  • koordynacja realizacji zamówień we współpracy z działem operacyjnym,
  • sporządzanie ofert handlowych,
  • wsparcie partnerów w udziale w przetargach,
  • pomoc w tworzeniu szkoleń dla klientów.
Obowiązki:
  • 2 lata doświadczenia w obsłudze klienta zagranicznego i sprzedaży,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. B2),
  • biegłość w prowadzeniu rozmów handlowych,
  • umiejętności negocjacyjne i prezentacyjne,
  • znajomość j. niemieckiego dodatkowym atutem,
  • wykształcenie wyższe mile widziane.
Oferujemy:
  • jasna ścieżka rozwoju,
  • wynagrodzenie zależne od doświadczenia,
  • system premiowy,
  • okazjonalne bonusy i nagrody,
  • pakiet benefitów: opieka medyczna, karta sportowa, Audioteka i więcej.