Przeglądana oferta pracy jest nieaktualna
Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2019-02-05
Gdańsk, pomorskie
Bankowość, Konsulting
W Banku Millennium cenimy różnorodność, bo każdy z nas jest inny i prezentuje swoje, oryginalne
spojrzenie na świat. Dzięki temu tworzymy kompletny, zgrany zespół.
Dołącz do nas i rozwijaj się w jednej z największych i najbardziej innowacyjnych
instytucji finansowych w Polsce, ceniącej najwyższe standardy i doskonałą jakość

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy w Gdańsku na stanowisko:
Konsultant w Zespole Rachunków i Wypłat Kredytów
Miejsce pracy: Gdańsk, pomorskie
Nr. Ref.: KwF/DOP/ZKK

Obowiązki:

  • Obsługa posprzedażowa rachunków deweloperskich, w tym otwieranie rachunków, realizacja wypłat, rejestracja danych nabywców lokali, obsługa cesji
  • Obsługa rachunków escrow oraz rachunków powierniczych

Wymagania:

  • Wysoka odpowiedzialność za powierzone obowiązki, wyjątkowa dokładność i staranność w wykonywaniu pracy
  • Umiejętność współpracy z klientami wewnętrznymi
  • Znajomość MS Office ( Excel, Word, Outlook)
  • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz szybkiego uczenia się, m.in. w zakresie systemów bankowych
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dobra organizacja własnego czasu pracy i umiejętność ustalania priorytetów
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe w zakresie obsługi mieszkaniowych rachunków deweloperskich i znajomość przepisów Ustawy o ochronie praw nabywcy lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnego

Oferujemy:

  • Interesującą i odpowiedzialna pracę
  • Możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Umowę o pracę
  • Premię uzależnioną od wyników
  • Pakiet socjalny i opiekę medyczną w prywatnej firmie
Aplikuj w ciągu 14 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.