Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2019-02-05
Gdańsk, pomorskie
Bankowość, Konsulting

Podobne oferty pracy

W Banku Millennium cenimy różnorodność, bo każdy z nas jest inny i prezentuje swoje, oryginalne

spojrzenie na świat. Dzięki temu tworzymy kompletny, zgrany zespół.
Dołącz do nas i rozwijaj się w jednej z największych i najbardziej innowacyjnych
instytucji finansowych w Polsce, ceniącej najwyższe standardy i doskonałą jakość

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy w Gdańsku na stanowisko:

Konsultant w Zespole Współpracy z Podmiotami Zewnętrznymi
Miejsce pracy: Gdańsk, pomorskie
Nr. Ref.: KwF/DOP/ZWZ

Obowiązki:

  • Współpraca z podmiotami zewnętrznymi, w tym sądami, prokuraturami, policją, urzędami skarbowymi, upoważnionymi do dostępu do tajemnicy bankowej na podstawie art. 105 prawa bankowego
  • Blokada rachunków na podstawie postanowień prokuratorskich lub Krajowej Administracji Skarbowej

Wymagania:

  • Umiejętność sporządzania pism do instytucji zewnętrznych
  • Znajomość MS Office (szczególnie Excel, Word, Outlook)
  • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz szybkiego uczenia się, m.in. w zakresie systemów bankowych
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dobra organizacja własnego czasu pracy
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe w zakresie współpracy z podmiotami zewnętrznymi, w tym sądami, prokuraturami, policją, urzędami skarbowymi

Oferujemy:

  • Interesującą i odpowiedzialną pracę
  • Możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Umowę o pracę
  • Premię uzależnioną od wyników
  • Pakiet socjalny i opiekę medyczną w prywatnej firmie
Aplikuj w ciągu 14 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.