Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2019-06-19
Sales Manager (IT)
Nr ref. 190173/5042
Warszawa, mazowieckie
IT, Sprzedaż

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, polskiego Software House, poszukujeny Managera Sprzedaży, który dołączy do zespołu i zaangażuje się w pozyskiwanie Klientów oraz budowę strategii sprzedaży na rynku lokalnym lub/i zagranicznym.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:
  • tworzenie i wdrażanie strategii sprzedaży na rynku lokalnym i zagranicznym,
  • budowanie długoterminowych i silnych relacji z klientami, rozpoznawanie ich potrzeb i dostosowywanie dla nich rozwiązań programowych,
  • przygotowanie i wdrożenie skutecznego procesu sprzedaży w celu maksymalizacji wyników,
  • planowanie i realizacja założonego rocznego budżetu,
  • aktywna sprzedaż rozwiązań firmowych,
  • współudział w tworzeniu rozwiązań programowych,
  • ścisła współpraca z zespołem inżynierów oprogramowania oraz zarządem.
Wymagania:
  • doświadczenie na stanowisku o podobnym profilu w branży IT,
  • doświadczenie w sprzedaży systemów IT,
  • biegła znajomość języka angielskiego,
  • kontakty na rynku lokalnym i/lub zagranicznym,
  • samodzielność w działaniu,
  • dostępność i gotowość do podróży służbowych krajowych i zagranicznych.
Oferta obejmuje:
  • niekorporacyjne środowisko pracy w przyjaznej atmosferze,
  • decyzyjność i wpływ na rozwój biznesu pod względem sprzedaży,
  • możliwość budowy struktur od podstaw,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy,
  • umowę w oparciu o B2B.