mBank S.A.
Data aktualizacji: 2019-05-17
Tychy, śląskie
Bankowość, Obsługa klienta, Sprzedaż
REKRUTACJA ZDALNA

Od nas dostaniesz:

Umowę
o pracę
Konkursy sprzedażowe Kartę
sportową
Prywatną opiekę medyczną Przejrzysty system wynagradzania Dostęp do bazy szkoleń

Zobacz, jak dbamy o pracowników!

Zaciekawiliśmy Cię?

mBank ostrzega: Praca z nami grozi wyjątkową współpracą!
Specjalista ds. sprzedaży (produkty firmowe)
miejsce pracy: Tychy, nr referencyjny: ASZ/007/0319

Twoje zadania:

  • aktywne pozyskiwanie klientów z segmentu małych firm oraz klientów indywidualnych
  • kompleksowa obsługa firm w zakresie sprzedaży produktów bankowych i niebankowych
  • realizacja planów sprzedażowych
  • dokonywanie wstępnej analizy dokumentów oraz zdolności kredytowej firmy
  • zapewnienie wysokiej jakości obsługi klientów
  • edukowanie klientów w zakresie obsługi zdalnych kanałów dystrybucji
  • prowadzenie akcji promocyjnych oraz budowanie pozycji rynkowej mBanku

Oczekiwania:

  • doświadczenie w sprzedaży usług finansowych dla firm i znajomość produktów bankowych
  • doświadczenie w pozyskiwaniu nowych klientów i zarządzaniu portfelem klientów firmowych
  • znajomość zagadnień prawnych związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej i wiedza z zakresu oceny i weryfikacji dokumentacji finansowej
  • znajomość lokalnego rynku
  • bardzo dobra umiejętność obsługi MS Office
  • zaangażowanie, zorientowanie na cel i rezultat, umiejętność pracy pod presją czasu
  • inicjatywa, dynamizm i samodzielność w działaniu

Poziom stanowiska
Specjalista