Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2019-06-04
Konsultant ds. Raportowania
Nr ref. KWF/DMR/WIZ
Warszawa, mazowieckie
Bankowość
angielski

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole

W Banku Millennium cenimy różnorodność, bo każdy z nas jest inny i prezentuje swoje, oryginalne spojrzenie na świat. Dzięki temu tworzymy kompletny, zgrany zespół. Dołącz do nas i rozwijaj się w jednej z największych instytucji finansowych w Polsce, ceniącej najwyższe standardy i doskonałą jakość.

Miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie
Nr. Ref.: KWF/DMR/WIZ

Zadania:

  • Uruchamianie raportów monitorujących poziom ryzyka kredytów detalicznych
  • Modyfikacja i tworzenie raportów monitorujących jakość portfela kredytów detalicznych
  • Analizy ad-hoc dotyczące kredytów detalicznych
  • Analizowanie wyników raportów, badanie przyczyn zmian w portfelu kredytów detalicznych

Wymagania:

  • Znajomość SQL, umiejętność tworzenia złożonych zapytań
  • Znajomość MS Excel, PowerPoint, podstawy VBA
  • Podstawowa znajomość detalicznych produktów bankowych
  • Swoboda w posługiwaniu się językiem angielskim na potrzeby opisywania raportów i analiz
  • Gotowość do poznawania nowych narzędzi raportowych (środowiska SAP Business Object, SAP Lumira)
  • Duża dokładność i dobra organizacja pracy własnej
  • Terminowość w realizacji zadań

Oferujemy:

  • Możliwość doskonalenie umiejętności analitycznych i raportowych w nowoczesnych środowiskach Business Intelligence
  • Zatrudnienie w Centrali Banku na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Opiekę medyczną, dofinansowanie do hobby, strefę zniżek i wiele innych
  • Atrakcyjną lokalizację: nieopodal stacji Metro Pole Mokotowskie
Aplikuj w ciągu 14 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Wymiar godzin
Pełny etat
Poziom stanowiska
Specjalista
Języki
angielski
Umiejętności
SQL MS Office VBA