Temat tygodnia
– zobacz, jak się do nich przygotować i nie daj się zaskoczyć rekruterom!
Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Accenture jest wiodącą globalną firmą świadczącą profesjonalne usługi i rozwiązania w obszarach: Strategy, Consulting, Digital, Technology Operations. Dzięki szerokiemu doświadczeniu i specjalistycznej wiedzy naszych ekspertów z ponad 40 branż oferujemy usługi łączące biznes z technologią. Działamy na całym świecie – 425 tysięcy pracowników pomaga naszym klientom z ponad 120 krajów zwiększać efektywność ich przedsiębiorstw oraz osiągnąć realną wartość dla udziałowców. Innowacyjne rozwiązania Accenture zmieniają funkcjonowanie świata oraz sposób, w jaki żyjemy. W Polsce biura Accenture mieszczą się w Warszawie, Krakowie, Łodzi, Wrocławiu oraz Katowicach.

Accenture Operations wspiera wiodące organizacje w procesie transformacji istniejącego modelu operacyjnego. Outsourcing procesów biznesowych pozwala obniżyć koszty, przez co firmy stają się bardziej efektywne i mogą szybciej reagować na zmieniające się potrzeby rynku. Nasz zespół zarządza procesami w takich obszarach, jak finanse, księgowość, marketing, zamówienia czy obsługa klienta, zapewniając ich ciągłość i efektywne działanie.

Dołącz do nas!

Kiedy myślisz o pracy, szukasz miejsca, gdzie będziesz mógł rozwijać się tak szybko, jak świat wokół Ciebie. Chcesz zdobywać nowe umiejętności i sprawdzać je w działaniu razem z doświadczonymi mentorami. Kiedy postanowisz pójść dalej, będziesz pewien, że jesteś na to przygotowany.

Jesteśmy grupą ludzi otwartych na świat, zmiany i współpracę. Chcesz wiedzieć, co robimy dziś? Sprawdź nasze social media!

 

Co nas wyróżnia?

 • Cenimy różnorodność i wspieramy promocję dobrych wzorców pełnej akceptacji społeczności LGBT, mniejszości etnicznych czy osób z niepełnosprawnością. Promujemy miejsce pracy przyjazne rodzicom, gdzie mogą spełniać się zawodowo, rodzinnie i mieć czas na realizację własnych pasji. Stawiamy na kobiety w rolach liderów. Sprawdź co mówią o nas na http://onewaccenture.com/
 • Podchodzimy niestandardowo do naszych kandydatów. Chcesz sprawdzić, czy do nas pasujesz? Rozwiąż zagadki i znajdź klucz do Accenture! Sprawdź się online! https://www.accenturebox.pl/
 • Jesteśmy liderami w procesach automatyzacji i robotyzacji. Według Miry Mech, F&A Portfolio Lead Accenture Operations Poland: „Dzięki niej [robotyzacji] powtarzalne manualnie zadania zostają efektywnie zautomatyzowane, a pracownicy mogą poświęcić się bardziej kreatywnym zadaniom. Co ważne, dzięki zniwelowaniu powtarzalnych obowiązków nie spada motywacja, a pracownicy nie mają odczucia, że nie uczą się nowych rzeczy. W ten sposób możemy inwestować w kompetencje oraz talenty naszych specjalistów. W ten sposób finanse odgrywają coraz większą rolę w biznesie, a działy finansowo-księgowe przestają być „fabryką cyfr”, stając się ważnym partnerem w trakcie podejmowania decyzji biznesowych.”

Proces rekrutacji

Kogo szukamy

Jesteś po studiach, znasz języki? A może masz już doświadczenie w finansach, zarządzaniu projektami lub budowaniu relacji z klientem? Spotkaj się z nami w Accenture Operations:

HASAN 

DOMINIKA

Specjalizujesz się w finansach i zarządzaniu zespołem, pasjonują Cię wielkie liczby? Masz kilkuletnie doświadczenie zawodowe? Dołącz do menadżerów Accenture Operations:

ANIA

 

Droga do Accenture Operations. Praca

 1. Aplikuj online 
 2. Rozwiąż test 
 3. Porozmawiaj ze specjalistą HR
 4. Poznaj przyszłego Managera 
 5. Wpadnij na ostateczną rozmowę 
 6. I już, witaj w Accenture!

Droga do Accenture Operations. Praktyki

 1. Aplikuj online 
 2. Rozwiąż test lub porozmawiaj ze specjalistą HR
 3. Poznaj przyszłego Managera 
 4. Masz to, praktyka w Accenture jest Twoja!

Benefity

Szkolenia online i klasowe
Program dla nowych pracowników wprowadzający ich do firmy
Możliwość zaangażowania się w akcje charytatywne
Opieka medyczna
Karta multisport
Karta lunchowa
Platforma MyBenefit, z punktami do wydania na kulturę, podróże, sport, naukę etc.
Ubezpieczenie na życie

Oferty pracy

18.02.2019
Accenture Operations
Accenture Operations
Warszawa, mazowieckie
BPO/SSC, Obsługa klienta
angielski, francuski
18.02.2019
Accenture Operations
Accenture Operations
Warszawa, mazowieckie
IT, BPO/SSC, Analiza
angielski, francuski, niemiecki
18.02.2019
Accenture Operations
Accenture Operations
Warszawa, mazowieckie
BPO/SSC, Obsługa klienta
angielski, holenderski

Kontakt

Accenture Operations

ul. Przykopowa 26
01-208 Warszawa
+48 22 464 00 00

Accenture Operations

ul. Annopol 17
03-236 Warszawa

Accenture Operations

Aleja Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego 25
30-001 Kraków