Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
BNY Mellon

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

KIM JESTEŚMY?
BNY Mellon (marka firmowa The Bank of New York Mellon Corporation) jest firmą inwestycyjną działającą w 35 krajach, dostarczającą usługi w zakresie zarządzania i obsługi inwestycyjnej oraz zarządzania majątkiem zarówno dla instytucji, jak i osób prywatnych. Polskie Centrum Usług (GDC) to stale rosnąca lokalizacja, która pełni funkcję wspierającą dla innych podmiotów BNY Mellon, głównie w dziedzinie księgowości funduszy i operacji inwestycyjnych. Dynamiczne środowisko i otwartość na różnorodność pozwalają nam mnożyć możliwości rozwoju, nauki, wolontariatu i wiele innych.
 
KOGO SZUKAMY?
Odkąd biuro we Wrocławiu otwarto w 2010 roku, wciąż rozwijamy się i oferujemy różnorodne role w działach Operacji, Technologii, Ryzyka i Compliance. Poszukujemy zarówno profesjonalistów, którzy chcą z nami budować zintegrowane systemy rozwiązań dla złożonych zagadnień finansowych, jak i utalentowanych studentów z pasją do działania w sektorze finansowym.
 
ROZPOCZNIJ U NAS KARIERĘ
Osoby rozpoczynające swoją karierę zawodową zachęcamy do uczestnictwa w programie Graduate Accelerator Programme, trwającym od 18 do 24 miesięcy, który pozwala rozwijać umiejętności i zbudować doświadczenie.
 
NASZA OFERTA TO MIĘDZY INNYMI:
  • Umowa o pracę;
  • Szereg możliwości udziału w akcjach charytatywnych;
  • Rozbudowany program rozwoju talentów;
  • Programy wsparcia pracowniczego;
  • Elastyczny pakiet benefitów.

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

BNY Mellon
Swobodna 3
50-088 Wrocław