Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Mazars

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Mazars, the smart choice.

mazarscareers.com/pl/

POZNAJ NAS!

Mazars to międzynarodowa, zintegrowana firma audytorsko-doradcza działająca w ponad 95 krajach na całym świecie. Korzystamy z doświadczenia ponad 47 000 specjalistów, pomagając różnej wielkości przedsiębiorstwom na każdym etapie ich rozwoju. W Polsce jesteśmy obecni od 30 lat i zatrudniamy ponad 400 specjalistów w Warszawie, Krakowie i Wrocławiu, oferując polskim i międzynarodowym przedsiębiorstwom pełen zakres usług w dziedzinie audytu, outsourcingu księgowego i kadrowo-płacowego, podatków, konsultingu oraz doradztwa finansowego.

RÓŻNORODNOŚĆ MAMY W GENACH

Jako międzynarodowe partnerstwo z lokalnymi korzeniami na całym świecie jesteśmy – z natury – zróżnicowaną geograficznie organizacją, która rozwinęła się dzięki różnym narodowościom, językom i umiejętnościom. Dążymy do tego, aby być firmą otwartą na różnorodność, w której pracownicy mają poczucie przynależności i są dumni ze swojego miejsca pracy, a także mają realny wpływ na jego rozwój i mogą być, kim tylko zechcą. W ten sposób tworzymy firmę opartą na akceptacji i tolerancji, co stanowi wartość dodaną zarówno dla naszych pracowników, jak i klientów.

KOGO SZUKAMY?

Naszą ofertę kierujemy zarówno do młodych, utalentowanych studentów, którzy dopiero wkraczają na rynek pracy, jak również do osób posiadających doświadczenie zawodowe, poszukujących wyzwań na stanowiskach specjalistycznych i menadżerskich. Doceniamy zdolności analityczne, umiejętność pracy zespołowej, a przede wszystkim chęć rozwoju w branży finansowej. Kandydat powinien być absolwentem bądź studentem IV/V roku na kierunkach: finanse i rachunkowość, ekonomia bądź prawo, a z uwagi na fakt, że działamy globalnie i często wymieniamy się wiedzą z kolegami z całego świata, znajomość języka angielskiego to u nas „must have”.

Dołącz do nas w 4 korkach

Krok 1. Analiza i selekcja przesłanych CV.

Krok 2. Krótka rozmowa telefoniczna z rekruterem.

Krok 3. Spotkanie rekrutacyjne w biurze lub online.

Krok 4. Feedback – maksymalnie do dwóch tygodni.

Wybierz najlepszy zespół dla siebie

  • Audit & Assurance
  • Outsourcing
  • Financial Advisory
  • Consulting
  • Tax
  • Quant & Risk Advisory
  • Sustainability
  • Support Function

Kontakt w sprawie rekrutacji: rekrutacja@mazars.pl

MEDIA:

Oferty pracy

...
20.05.2024
...
Mazars
Mazars
Warszawa, Kraków, Cała Polska, mazowieckie, małopolskie
Księgowość, BPO/SSC
angielski
...
20.05.2024
...
Mazars
Mazars
Warszawa, mazowieckie
Konsulting, Analiza
angielski
...
20.05.2024
...
Mazars
Mazars
Warszawa, mazowieckie
Audyt, IT
angielski

Kontakt

Mazars
ul. Piękna 18
00-549 Warszawa
ul. Mogilska 65
31-545 Kraków
ul. Sucha 2
50-086 Wrocław