Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Mazars

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

http://www.mazarscareers.com/pl

Mazars jest wiodącą międzynarodową firmą świadczącą usługi audytorskie, podatkowe oraz doradcze, pragnącą tworzyć podstawy ekonomiczne sprawiedliwego i dostatniego świata. Działając na zasadach globalnej sieci biur partnerskich, Mazars stanowi jeden zintegrowany zespół specjalistów, który wymienia się nawzajem wiedzą i wykorzystuje szeroką skalę działania i znajomość różnych kultur. Dzięki temu jesteśmy gotowi świadczyć jedyne w swoim rodzaju i dostosowane do potrzeb klienta usługi audytorskie i księgowe, jak również usługi w zakresie doradztwa podatkowego, finansowego, konsultingu i doradztwa prawnego*.

Firma Mazars powstała w Europie, a dziś działa w ponad 90 krajach, zatrudniając 42 000 specjalistów – w tym 26 000 w ramach naszego zintegrowanego partnerstwa i 16 000 za pośrednictwem Mazars North America Alliance -  stowarzyszenia stworzonego w celu wspierania klientów w maksymalnym wykorzystaniu możliwości biznesowych i zapewnienia im pewności w działaniu.

Działając w Polsce od 1992 roku Mazars zatrudnia ponad 300 specjalistów w Warszawie i Krakowie oraz obsługuje ponad 800 polskich i międzynarodowych przedsiębiorstw różnej wielkości, oferując im pełen zakres usług w dziedzinie audytu, outsourcingu księgowego i kadrowo-płacowego, podatków, konsultingu oraz doradztwa finansowego.

*tam, gdzie przewidują to przepisy krajowe.

Kogo szukamy?

Naszą ofertę kierujemy zarówno do młodych kandydatów, którzy dopiero wkraczają na rynek pracy, jak również do osób z rocznym lub kilkuletnim doświadczeniem poszukujących wyzwań na stanowiskach specjalistycznych. Kandydat powinien być absolwentem bądź studentem ostatnich lat na kierunkach: finanse i rachunkowość, ekonomia bądź prawo oraz biegle posługiwać się językiem angielskim (język francuski i niemiecki mile widziane).

Jak wygląda proces rekrutacji?

Staramy się, aby proces rekrutacji był jak najkrótszy, dlatego składa się on z kilku prostych etapów: aplikacja online na jedną z aktualnych ofert pracy, analiza i selekcja przesłanych CV, rozmowa kwalifikacyjna z pracownikiem Działu HR oraz, w zależności od rekrutacji, z managerem danego działu. Na tym etapie sprawdzamy podstawowe umiejętności/wiedzę merytoryczną oraz poziom znajomości języka angielskiego. Do dwóch tygodni od spotkania informujemy wszystkich kandydatów o decyzji rekrutacyjnej.

Proces rekrutacyjny kończy się przedstawieniem oferty wybranym kandydatom, a po uzgodnieniu jej warunków ustalany jest dzień rozpoczęcia pracy w naszym zespole.

Co oferujemy naszym pracownikom?

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
  • Jasno określoną ścieżkę rozwoju zawodowego i awansów
  • Międzynarodowe środowisko pracy, możliwość pracy w innych biurach Mazars na całym świecie w ramach programu Mazars Mobility
  • Pakiet benefitów pozapłacowych, m.in.: prywatną opiekę medyczną dla pracownika i członków najbliższej rodziny, ubezpieczenie na życie, kartę Multisport oraz dostęp do platformy MyBenefit
  • Dostęp do nowoczesnych platform e-learningowych oraz szerokiej bazy wiedzy zawierającej szkolenia merytoryczne oraz z zakresu umiejętności technicznych i miękkich
  • Wsparcie w procesie uzyskiwania uprawnień biegłego rewidenta: wsparcie finansowe, kursy przygotowawcze, dodatkowy urlop szkoleniowy
  • Wsparcie mentora od pierwszego dnia pracy w ramach programu mentoringowego
  • Biuro w centrum Warszawy
  • Możliwość pracy zdalnej w dowolnym wymiarze godzinowym

Kontakt w sprawie rekrutacji:

Aleksandra Marcińska, HR Business Partner
a.marcinska@mazars.pl

Oferty pracy

28.09.2021
Mazars
Mazars
Warszawa, mazowieckie
Konsulting
angielski
28.09.2021
Mazars
Mazars
Warszawa, mazowieckie
Audyt
28.09.2021
Mazars
Mazars
Warszawa, mazowieckie
Administracja

Kontakt

Mazars
ul. Piękna 18
00-549 Warszawa