Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

ROCKWOOL Global Business Service Center (RGBS) jest centrum kompetencyjnym w grupie ROCKWOOL i zajmuje się świadczeniem usług z zakresu księgowości, finansów i IT.

Grupa ROCKWOOL jest  światowym liderem w produkcji skalnej wełny mineralnej - dostawcą produktów, systemów i rozwiązań służących poprawie efektywności energetycznej, akustyki i bezpieczeństwa pożarowego obiektów budowlanych. Od 1937 roku grupa ROCKWOOL cały czas się rozwija i w tej chwili posiada 35 fabryk zlokalizowanych na całym świecie oraz zatrudnia ponad 10 tys. utalentowanych pracowników. Na rynku polskim ROCKWOOL działa od ponad 20 lat i niemal od samego początku konsekwentnie wspiera inicjatywy zaangażowane społecznie. Społeczna odpowiedzialność to dla nas przede wszystkim budowanie zaufania.  Nasze zachowanie biznesowe jest warunkowane przez nasze podstawowe wartości: uczciwość, odpowiedzialność, efektywność, pasję i przedsiębiorczość.

W ROCKWOOL Global Business Services (RGBS) jesteśmy zespołem kompetentnych, otwartych i pełnych entuzjazmu pracowników. Naszym atutem jest to, że wspieramy grupę ROCKWOOL w kompleksowy sposób i każdy znajdzie tu coś dla siebie, począwszy od pakietu procesów księgowych, tj. dział zobowiązań, należności i windykacji,  dział danych podstawowych,  płatności, księgi głównej aż po kontroling. Mamy możliwość rozwijania się zarówno pionowo, od stanowiska młodszego księgowego/specjalisty do starszego księgowego/specjalisty, jak i poziomo, poznając różne procesy czy obejmując różne funkcje równoległe.  Nasza praca to nie tylko liczby, ale także, albo przede wszystkim kontakt z klientami z całego świata, usprawnianie procesów, rozwiązywanie problemów, udział w projektach, ciągła praca zespołowa, a także zabawa :) U nas się po prostu wiele dzieje!

Poza księgowością i finansami, w RGBS prężnie działa  zespół zróżnicowanych kompetencji IT, w którym mamy możliwość pracy w bardzo interesujących globalnych projektach dotyczących rozwoju aplikacji mobilnych, systemu SAP, MS Dynamics, Office 365 i wiele innych.

Kogo szukamy

Jeśli chciałbyś dołączyć do naszego fantastycznego zespołu oraz wspólnie z nami mieć realny wpływ na rozwój firmy i charakteryzujesz się:

  • proaktywnością w inicjowaniu działań i wychodzeniu poza stereotypy, zgłaszaniu pomysłów w celu ciągłego doskonalenia i usprawniania procesów,
  • otwartym umysłem i pozytywnym podejściem do nowych sposobów myślenia i działania,
  • elastycznością w działaniu,
  • chęcią przyjęcia odpowiedzialności za podejmowane decyzje,
  • pokorą i skromnością,
  • oraz poczuciem humoru

to jesteś bardzo mile widziany :)

Proces rekrutacji

Nasz proces rekrutacyjny, w zależności od stanowiska, składa się z 2 lub 3 kroków:

  1. Weryfikacja CV
  2. Rozmowa z zespołem HR oraz osobą zatrudniającą
  3. Test psychologiczny oraz test na rozwiązywanie problemów

Plany rekrutacyjne

Od początku istnienia centrum (wrzesień 2016 rok) zatrudniliśmy ponad 300 pracowników do naszych głównych działów finansowych:  zobowiązań, należności i windykacji,  danych podstawowych, procesów płatności, księgi głównej, kontrolingu a także do działów technologicznych, IT oraz HR. Cały czas rośniemy i szukamy osób, które pomogą nam wspólnie rozwijać centrum.

Szukamy osób ze znajomością języków obcych (językiem komunikacji w centrum jest angielski) a drugi język jest mile widziany lub wykorzystywany na co dzień w kontaktach z Klientami naszego centrum (niemiecki, francuski, holenderski, duński, szwedzki i wiele innych).

Preferowane kierunki to Ekonomia, Rachunkowość, Analiza Matematyczna, Księgowość, Informatyka, filologie językowe i inne.

Galeria

Benefity

Ciekawe wyzwania i dużo możliwości rozwoju zarówno pionowego jak i poziomego

Nowoczesne biuro w oparciu o filozofię „activity-based” w centrum Poznania z m. in regulowanymi biurkami, strefami współpracy, pomieszczeniami typu chill-out czy silence, no i pyszna kawa :)

Prywatna opieka medyczna i pakiet MyBenefit

Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej

Ubezpieczenie grupowe i zniżka na produkty firmowe

Oferty pracy

15.09.2021
Rockwool Global Business Service Center
Rockwool Global Business Service Center
Poznań, wielkopolskie
Bankowość, Obsługa klienta, Administracja
angielski
15.09.2021
Rockwool Global Business Service Center
Rockwool Global Business Service Center
Poznań, wielkopolskie
Bankowość, Księgowość
angielski, niemiecki
15.09.2021
Rockwool Global Business Service Center
Rockwool Global Business Service Center
Poznań, wielkopolskie
Bankowość, Księgowość
angielski

Kontakt

Rockwool Global Business Service Center

Biurowiec Maraton
ul. Królowej Jadwigi 43
61-872 Poznań
HR_Poznan@rockwool.com
www.rockwool.pl/o-nas/praca_w_rockwool_polska