Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

ROCKWOOL Global Business Service Center (RGBS) jest centrum kompetencyjnym w grupie ROCKWOOL i zajmuje się świadczeniem usług z zakresu księgowości, finansów, IT, zakupów, inżynierii produkcyjnej i digital marketingu.

Grupa ROCKWOOL jest  światowym liderem w produkcji skalnej wełny mineralnej - dostawcą produktów, systemów i rozwiązań służących poprawie efektywności energetycznej, akustyki i bezpieczeństwa pożarowego obiektów budowlanych. Od 1937 roku grupa ROCKWOOL cały czas się rozwija i w tej chwili posiada 46 fabryk zlokalizowanych na całym świecie oraz zatrudnia ponad 11 tys. utalentowanych pracowników. Na rynku polskim ROCKWOOL działa od ponad 20 lat i niemal od samego początku konsekwentnie wspiera inicjatywy zaangażowane społecznie. Społeczna odpowiedzialność to dla nas przede wszystkim budowanie zaufania.  Nasze zachowanie biznesowe jest warunkowane przez nasze podstawowe wartości: ambicję, uczciwość, odpowiedzialność i efektywność.

W ROCKWOOL Global Business Services (RGBS) jesteśmy zespołem kompetentnych, otwartych i pełnych entuzjazmu pracowników. Naszym atutem jest to, że wspieramy grupę ROCKWOOL w kompleksowy sposób. W naszych zespołach księgowo-finansowych dział zobowiązań, należności, dział danych podstawowych, płatności, księgi głównej, banking i treasury, kontroling oraz VAT. Mamy możliwość rozwijania się zarówno pionowo, od stanowiska stażysty, poprzez młodszego księgowego, specjalisty do starszego księgowego oraz stanowisk managerskich, jak i poziomo, poznając różne procesy czy obejmując różne funkcje równoległe. Nasza praca to nie tylko liczby, ale także, albo przede wszystkim kontakt z klientami z całego świata, usprawnianie procesów, rozwiązywanie problemów, udział w projektach, ciągła praca zespołowa, a także zabawa :) U nas się po prostu dużo dzieje!

Kogo szukamy

Jeśli chciałbyś dołączyć do naszego fantastycznego zespołu oraz wspólnie z nami mieć realny wpływ na rozwój firmy i charakteryzujesz się:

  • proaktywnością w inicjowaniu działań i wychodzeniu poza stereotypy, zgłaszaniu pomysłów w celu ciągłego doskonalenia i usprawniania procesów,
  • otwartym umysłem i pozytywnym podejściem do nowych sposobów myślenia i działania,
  • elastycznością w działaniu,
  • chęcią przyjęcia odpowiedzialności za podejmowane decyzje,
  • pokorą i skromnością,
  • oraz poczuciem humoru

to jesteś bardzo mile widziany :)

Proces rekrutacji

Nasz proces rekrutacyjny, w zależności od stanowiska, składa się z 2 lub 3 kroków:

  1. Weryfikacja CV
  2. Rozmowa z zespołem HR oraz osobą zatrudniającą
  3. Test psychologiczny oraz test na rozwiązywanie problemów

Plany rekrutacyjne

Od początku istnienia centrum (wrzesień 2016 rok) zatrudniliśmy ponad 350 pracowników do naszych działów finansowych:  zobowiązań, należności i windykacji,  danych podstawowych, procesów płatności, księgi głównej, kontrolingu a także do działów technologicznych, zakupów, IT oraz HR. Cały czas rośniemy i szukamy osób, które pomogą nam wspólnie rozwijać centrum.

Szukamy osób ze znajomością języków obcych (językiem komunikacji w centrum jest angielski) a drugi język jest mile widziany lub wykorzystywany na co dzień w kontaktach z Klientami naszego centrum (niemiecki, francuski, holenderski, duński, szwedzki i wiele innych).

Preferowane kierunki to Ekonomia, Rachunkowość, Analiza Matematyczna, Księgowość, Informatyka, filologie językowe i inne. 

Galeria

Benefity

Ciekawe wyzwania i dużo możliwości rozwoju zarówno pionowego jak i poziomego

Nowoczesne biuro w oparciu o filozofię „activity-based” w centrum Poznania z m. in regulowanymi biurkami, strefami współpracy, pomieszczeniami typu chill-out czy silence, no i pyszna kawa :)

Prywatna opieka medyczna i pakiet MyBenefit

Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej

Ubezpieczenie grupowe i zniżka na produkty firmowe

Oferty pracy

...
06.10.2022
...
Rockwool Global Business Service Center
Rockwool Global Business Service Center
Poznań, wielkopolskie
Podatki, Księgowość, BPO/SSC
angielski
...
04.10.2022
...
Rockwool Global Business Service Center
Rockwool Global Business Service Center
Poznań, wielkopolskie
Podatki, Księgowość, BPO/SSC
angielski
...
03.10.2022
...
Rockwool Global Business Service Center
Rockwool Global Business Service Center
Poznań, wielkopolskie
BPO/SSC, Analiza, Logistyka
angielski

Kontakt

Rockwool Global Business Service Center

ul. Wierzbięcice 1B
61-569 Poznań
HR_Poznan@rockwool.com
www.rockwool.pl/o-nas/praca_w_rockwool_polska