Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
ROCKWOOL Global Business Service Center

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

ROCKWOOL GBS: Siła skandynawskiej kultury pracy, rozwoju i harmonii.

rockwool.com

KIM JESTEŚMY?

ROCKWOOL GBS należy do Grupy ROCKWOOL – światowego lidera w produkcji skalnej wełny mineralnej – dostawcy produktów, systemów i rozwiązań służących poprawie efektywności energetycznej, akustyki i bezpieczeństwa pożarowego obiektów budowlanych. Jest to jedyne centrum kompetencyjnym w Grupie ROCKWOOL zajmujące się profesjonalnym wsparciem biznesu. Centrum istnieje od 2016 roku i obecnie stanowi zespół ponad 450 osób eksperckich, specjalistów i specjalistek oraz managerów i managerki, którzy świadczą wsparcie w zakresie: finansów, IT, badań i rozwoju, inżynieringu, zakupów oraz marketingu.

DLACZEGO WARTO Z NAMI PRACOWAĆ?

Jesteśmy firmą, która nie tylko wdraża innowacje i ulepsza swoje procesy, ale także kładzie nacisk na skandynawską kulturę pracy oraz dbanie o wellbeing naszych pracowników i pracowniczek. Każdego dnia angażujemy się w rozwój naszej Grupy, budując przyszłość biznesową na solidnych fundamentach różnorodnego doświadczenia i możliwości rozwoju.

U nas nie jesteś tylko osobą pracującą w firmie, ale członkiem zgranego zespołu. Gwarantujemy Ci zarówno wsparcie, jak i liczne możliwości rozwoju oraz pogłębianie umiejętności. Dążymy do tworzenia równowagi między pracą a życiem osobistym, ponieważ wiemy, jak jest to istotne. Oferujemy elastyczne godziny pracy, programy wellness i inicjatywy promujące zdrowie psychiczne.

Jeśli szukasz miejsca pracy, gdzie innowacje, rozwój osobisty i dobre samopoczucie są priorytetem, to jesteśmy odpowiednią firmą dla Ciebie. Dołączając do naszego zespołu, masz okazję pracować w inspirującym i wspierającym środowisku, gdzie Twój wkład będzie doceniany, a Ty będziesz mieć możliwość profesjonalnego rozwoju.

PROCES REKRUTACJI:

Od naszych pracowników i pracowniczek oczekujemy nie tylko wiedzy i umiejętności zgodnych z wymaganiami stanowiska, ale również konkretnej postawy. Szukamy ludzi ambitnych, uczciwych, odpowiedzialnych i efektywnych. Na proces rekrutacji, w zależności od stanowiska, składają się 2 lub 3 etapy: weryfikacja CV, rozmowa z zespołem HR oraz osobą zatrudniającą, a na wybrane stanowiska również test psychologiczny. Chcesz do nas dołączyć? Poznaj ROCKWOOL GBS!

Kontakt w sprawie rekrutacji: hr_poznan@rockwool.com

MEDIA:

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

ROCKWOOL Global Business Service Center
ul. Wierzbięcice 1B
61-569 Poznań
ul. Przyokopowa 31
01-208 Warszawa