Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

ROCKWOOL Global Business Service Center (RGBS) jest centrum kompetencyjnym w grupie ROCKWOOL i zajmuje się świadczeniem usług z zakresu księgowości, finansów i IT.

Grupa ROCKWOOL jest  światowym liderem w produkcji skalnej wełny mineralnej - dostawcą produktów, systemów i rozwiązań służących poprawie efektywności energetycznej, akustyki i bezpieczeństwa pożarowego obiektów budowlanych. Od 1937 roku grupa ROCKWOOL cały czas się rozwija i w tej chwili posiada 35 fabryk zlokalizowanych na całym świecie oraz zatrudnia ponad 10 tys. utalentowanych pracowników. Na rynku polskim ROCKWOOL działa od ponad 20 lat i niemal od samego początku konsekwentnie wspiera inicjatywy zaangażowane społecznie. Społeczna odpowiedzialność to dla nas przede wszystkim budowanie zaufania.  Nasze zachowanie biznesowe jest warunkowane przez nasze podstawowe wartości: uczciwość, odpowiedzialność, efektywność, pasję i przedsiębiorczość.

W ROCKWOOL Global Business Services (RGBS) jesteśmy zespołem kompetentnych, otwartych i pełnych entuzjazmu pracowników. Naszym atutem jest to, że wspieramy grupę ROCKWOOL w kompleksowy sposób i każdy znajdzie tu coś dla siebie, począwszy od pakietu procesów księgowych, tj. dział zobowiązań, należności i windykacji,  dział danych podstawowych,  płatności, księgi głównej aż po kontroling. Mamy możliwość rozwijania się zarówno pionowo, od stanowiska młodszego księgowego/specjalisty do starszego księgowego/specjalisty, jak i poziomo, poznając różne procesy czy obejmując różne funkcje równoległe.  Nasza praca to nie tylko liczby, ale także, albo przede wszystkim kontakt z klientami z całego świata, usprawnianie procesów, rozwiązywanie problemów, udział w projektach, ciągła praca zespołowa, a także zabawa J U nas się po prostu wiele dzieje!

Poza księgowością i finansami, w RGBS prężnie działa  zespół zróżnicowanych kompetencji IT, w którym mamy możliwość pracy w bardzo interesujących globalnych projektach dotyczących rozwoju aplikacji mobilnych, systemu SAP, MS Dynamics, Office 365 i wiele innych.

Kogo szukamy

Jeśli chciałbyś dołączyć do naszego fantastycznego zespołu oraz wspólnie z nami mieć realny wpływ na rozwój firmy i charakteryzujesz się:

  • proaktywnością w inicjowaniu działań i wychodzeniu poza stereotypy, zgłaszaniu pomysłów w celu ciągłego doskonalenia i usprawniania procesów,
  • otwartym umysłem i pozytywnym podejściem do nowych sposobów myślenia i działania,
  • elastycznością w działaniu,
  • chęcią przyjęcia odpowiedzialności za podejmowane decyzje,
  • pokorą i skromnością,
  • oraz poczuciem humoru

to jesteś bardzo mile widziany :)

Proces rekrutacji

Nasz proces rekrutacyjny, w zależności od stanowiska, składa się z 2 lub 3 kroków:

  1. Weryfikacja CV
  2. Rozmowa z zespołem HR oraz osobą zatrudniającą
  3. Test psychologiczny oraz test na rozwiązywanie problemów

Plany rekrutacyjne

W roku 2017 zatrudniliśmy ponad 100 pracowników do naszych głównych działów:  zobowiązań, należności i windykacji,  danych podstawowych, procesów płatności, księgi głównej, kontrolingu i IT. Cały czas rośniemy i szukamy osób, które pomogą nam wspólnie rozwijać centrum.

Szukamy osób ze znajomością języków obcych (językiem komunikacji w centrum jest angielski) a drugi język jest mile widziany lub wykorzystywany na co dzień w kontaktach z Klientami naszego centrum (niemiecki, francuski, holenderski, duński, szwedzki i wiele innych).

Preferowane kierunki to Ekonomia, Rachunkowość, Analiza Matematyczna, Księgowość, Informatyka, filologie językowe i inne.

Galeria

Benefity

Ciekawe wyzwania i dużo możliwości rozwoju zarówno pionowego jak i poziomego

Nowoczesne biuro w oparciu o filozofię „activity-based” w centrum Poznania z m. in regulowanymi biurkami, strefami współpracy, pomieszczeniami typu chill-out czy silence, no i pyszna kawa :)

Prywatna opieka medyczna i pakiet MyBenefit

Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej

Ubezpieczenie grupowe i zniżka na produkty firmowe

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

Rockwool Global Business Service Center

Biurowiec Maraton
ul. Królowej Jadwigi 43
61-872 Poznań
HR_Poznan@rockwool.com
www.rockwool.pl/o-nas/praca_w_rockwool_polska