GOK2
Data aktualizacji: 2019-12-17
Bielsko-Biała, śląskie
Bankowość, Konsulting, BPO/SSC, Rynki kapitałowe, Analiza, Obsługa klienta

W Global Talents Center GoK2 założonym przez Landster pomagamy jednostkom odkrywać swój potencjał, w oparciu o niego tworzyć swoją karierę i kreować własne wyzwania. Firmom pomagamy optymalnie dopasować potencjał biznesowy Talentów do celów, które przed nimi stoją. Skupiamy się na badaniu potencjału i jego parametryzowaniu aby człowiek posiadał wiedzę czym dysponuje. Chcemy aby jednostki udostępniając go firmie mogły realizować siebie i aby firmy dzięki niemu osiągały swoje cele.

Aktualnie wspieramy proces rekrutacji, poszukiwania osoby z potencjałem biznesowym na stanowisko:
Pełnomocnik Zarządu ds. Inwestorów
Siedziba Zarządu: Bielsko-Biała

Osoba ta dołączy do zespołu ekspertów, zajmującego się długofalowym pomnażaniem majątku biznesowi i osobom prywatnym naszego Klienta, którym jest Business Partners Club. Jego kluczowymi klientami są średnie i małe firmy a także ich właściciele, którzy wspierani są w zarządzaniu ryzykiem związanym z ich prowadzeniem.

Ta oferta jest dla Ciebie jeżeli chcesz rozwijać swój potencjał inwestowania!

Poprzez jakie zadania będziesz mógł realizować swój potencjał:

  • Ściśle współpracując z Zarządem przy przygotowaniu oferty inwestycyjnej
  • Współtworząc z Zarządem strategię rozwoju firmy
  • Oferując inwestorom rozwiązania wyróżniające się na rynku
  • Budując  i utrzymując z nimi długofalowe relacje oparte na rzetelności/ zaufaniu
  • Analizując i weryfikując opłacalność planowanych inwestycji
  • Współpracując z inwestorami na etapie przygotowania i realizacji inwestycji
  • Kontraktując wspólnie z Zarządem inwestycje na ponad 1 mln zł
  • Rekomendując rozwiązania/pomysły w ramach prowadzonych działań

Szukamy osób z potencjałem, dzięki któremu wzmocnimy siłę naszego zespołu, jeżeli go posiadasz to dołącz do nas jeśli:

  • Zdobyłeś już doświadczenie w pracy z prywatnymi inwestorami (Private Banking)
  • Praca z nimi daje Ci satysfakcję i chcesz się w tym obszarze rozwijać
  • Chcesz oferować im innowacyjne rozwiązania pomnażające ich majątek
  • Lubisz kontakt z ludźmi i budowanie z nimi relacji daje Ci zadowolenie
  • Chcesz pracować w zespole osób o różnych doświadczeniach
  • Potrafisz argumentować i słuchać gdy inni to robią
  • Potrafisz dobrze zorganizować swoją pracę i sumiennie realizować zadania
  • Znasz zagadnienia z zakresu funduszy inwestycyjnych, rynku finansowego, prawa handlowego i cywilnego oraz nieruchomości
  • Posługujesz się językiem angielskim na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację i jesteś czynnym kierowcą
  • Posiadasz znajomość w zakresie prawa handlowego i cywilnego (mile widziane)
  • Posiadasz doświadczenie zawodowe w zakresie nieruchomości (mile widziane)

Dołączając do zespołu możesz zyskać:

  • Przestrzeń do słuchania Twoich pomysłów oraz ich realizacj
  • Wzrost swoich kompetencji inwestowania
  • Doświadczenie w bezpośredniej współpracy z Zarządem
  • Doświadczenie biznesowe z inwestorami oparte na szacunku i zaufaniu
  • Zatrudnienie w ramach umowy o współpracy lub na umowę o pracę
  • Wynagrodzenie stałe oraz wynikające z realizowanych inwestycji
  • Wsparcie w realizacji swojego potencjału i rozwoju go

W trakcie procesu wraz z naszym Klientem zapewniamy Ci:

  • Możliwość szczerszego spojrzenia na Twój potencjał poprzez udział w Sesji Talentowej umożliwiającej odkrycie dodatkowych zdolności, kompetencji
  • Przedstawienie wizji siebie/swojego potencjału i tego czego potrzebujesz od firmy aby go móc w pełni wykorzystać
  • Spotkanie z przedstawicielem Zarządu w celu zapoznania Cię ze strategią firmy oraz jej wartościami oraz regułami współpracy pomiędzy Tobą a nim
  • Feedback (Informację zwrotną po spotkaniach)
Jeżeli chcesz dołączyć do zespołu Business Partners Club, prześlij nam swoje CV
Poziom stanowiska
Specjalista