Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2020-08-04
Poznań, wielkopolskie
Księgowość, BPO/SSC
angielski

Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług, który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta – prestiżowej, międzynarodowej organizacji z branży produkcyjnej poszukujemy osoby na stanowisko:

Księgowy/a ds. środków trwałych
Miejsce pracy: Poznań
Nr ref. 191528/6330

Opis stanowiska:
  • księgowanie faktur inwestycyjnych i kontrola ich poprawności,
  • czynny udział w zamknięciu miesiąca: księgowanie amortyzacji, rezerw, ruchów środków trwałych,
  • generowanie i dostarczanie raportów z systemu środków trwałych wymaganych do celów finansowych, podatkowych i kontrolnych,
  • zapewnianie zgodności z polityką firmy, odpowiednimi wymogami księgowymi oraz kontrolami wewnętrznymi,
  • rozliczanie realizowanych i zakończonych wysokobudżetowych inwestycji,
  • współpraca z innymi działami wewnątrz firmy.
Wymagania:
  • minimum 2 letnie doświadczenie w księgowości w obszarach pełnej księgowości,
  • znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie minimum na poziomie B1+ / B2,
  • doświadczenie w pracy na systemie finansowo-księgowym klasy ERP (np. SAP),
  • znajomość rachunkowości i przepisów podatkowych w zakresie VAT i CIT,
  • pełna samodzielność w realizowanych zadaniach,
  • dokładność i sumienność.
Oferta obejmuje:
  • możliwość rozwoju w strukturach międzynarodowej organizacji,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów,
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • otwartą i przyjazną atmosferę pracy.