Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2022-08-30
Zastępca Głównej Księgowej
Nr ref. 193590/8227
Katowice, śląskie
Księgowość

www.goldmanrecruitment.pl

Dla Naszego Klienta – producenta i dystrybutora sprzętu sportowego aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska:
  • sporządzenie deklaracji VAT i nadzór nad poprawnością rozliczeń podatkowych, odpowiedzialność za sporządzanie deklaracji podatkowych (VAT, CIT, PIT),
  • udział w zamknięciach miesiąca oraz przy sporządzaniu rocznego sprawozdania finansowego,
  • prowadzenie ksiąg zgodnie z przepisami prawa podatkowego i ustawą o rachunkowości,
  • koordynacja i nadzór nad księgowością spółek zależnych,
  • kontrola prawidłowości dokumentacji pod kątem bilansowym i podatkowym,
  • Udział w tworzeniu procedur i regulaminów wewnętrznych,
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi - US, banki, audytorzy,
  • nadzór nad transakcjami z podmiotami powiązanymi.
Wymagania:
  • min. 2 letnie doświadczenie w pracy jako starsza lub samodzielna księgowa,
  • praktyczna wiedza na temat zagadnień finansowo-księgowych,
  • doświadczenie w sporządzaniu raportów skonsolidowanych będzie atutem,
  • mile widziane doświadczenie w pracy w systemie klasy ERP,
  • bardzo dobra znajomość MS Excel,
  • odpowiedzialność oraz samodzielność w wykonywaniu pracy.
Oferta obejmuje:
  • praca w stabilnym przedsiębiorstwie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt,
  • elastyczny czas pracy i praca w modelu hybrydowym,
  • prywatna opieka medyczna Luxmed,
  • Możliwość przystąpienia na ubezpieczenia grupowego,
  • zniżki na produkty firmy,
  • bezpłatne kursy językowe oraz szkolenia.