EY (dawniej Ernst & Young)
Data aktualizacji: 2023-01-27
Kraków, małopolskie
Konsulting, Analiza
angielski, polski
REKRUTACJA ZDALNA
Manager w Zespole ds. MSSF i PZR - Assurance

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • przeprowadzanie analiz dotyczących zastosowania MSSF oraz Polskich Zasad Rachunkowości

  • przeprowadzanie eksperckich przeglądów sprawozdań finansowych

  • wsparcie zespołów audytowych przy analizie kwestii dotyczących rachunkowości, sprawozdawczości i rewizji finansowej

  • opracowywanie materiałów szkoleniowych, publikacji oraz materiałów z komunikacjami dotyczącymi standardów sprawozdawczości finansowej i podobnych

  • monitorowanie zmian w przepisach i ocena wpływu tych zmian na sprawozdawczość

  • wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań usprawniających pracę zespołu

  • odpowiedzialność za terminowość i jakość prac

Nasze wymagania

  • dobra znajomość polskich regulacji związanych z rachunkowością i Międzynarodowych Standardów Sprawozdawczości Finansowej oraz zainteresowania tą tematyką i chęci umacniania pozycji eksperta w tym zakresie

  • minimum 6 lat doświadczenia zdobytego podczas pracy w finansach w działach sprawozdawczości, kontrolingu lub w firmach audytorskich / doradczych, lub pracy naukowej w obszarze standardów rachunkowości finansowej

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ekonomiczne, finanse i bankowość, rachunkowość, zarządzanie)

  • zdane egzaminy w ramach kwalifikacji biegłego rewidenta i/lub ACCA będą dodatkowym atutem

  • wysokie zdolności analitycznych, kreatywności oraz umiejętności rozwiązywania problemów

  • umiejętność pracy w zespole, łatwości porozumiewania i nawiązywania kontaktów

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego i języka polskiego w mowie i w piśmie

  • umiejętność organizacji własnej pracy

  • motywacja i zorientowanie na realizację postawionych celów

To oferujemy

  • ciekawą pracę w wiodącej na rynku polskim oraz międzynarodowym firmie doradczej, w zespole ekspertów z pasją do swojej profesji

  • rozwój zawodowy, w tym m.in. system szkoleń adekwatny do zajmowanego stanowiska i ścieżki kariery

  • możliwość elastycznego kształtowania warunków zatrudnienia i ścieżki kariery

  • przejrzysta ścieżka rozwoju

  • bogaty pakiet socjalny: ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie grupowe, Benefit System oraz program EY Care & Wellness

Zespół Professional Practice Group jest grupą ekspertów z zakresu Międzynarodowych Standardów Sprawozdawczości Finansowej (MSSF) oraz Polskich Zasad Rachunkowości wspierającą zespoły audytowe oraz klientów EY we wszelkich kwestiach związanych ze sprawozdawczością finansową. Łączymy fachową wiedzę ze zrozumieniem biznesu naszych klientów.

W naszej pracy:

wspieramy zespoły audytowe m.in. poprzez konsultacje, szkolenia i eksperckie przeglądy sprawozdań finansowych,

analizujemy kompleksowe transakcje biznesowe (np. IPO, M&A, restrukturyzacje) pod kątem wpływu na wyniki finansowe,

śledzimy zmiany w standardach i ich interpretacjach, a także praktyki rynkowe,

dbamy o najwyższą jakość stosowania standardów rachunkowości

organizujemy wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia i konferencje poświęcone sprawozdawczości finansowej.

Jesteśmy częścią międzynarodowego zespołu ekspertów w ramach globalnych struktur EY. Umożliwia to nam konsultowanie kompleksowych zagadnień ze światowymi ekspertami. To także dostęp do globalnych doświadczeń i wiedzy, w tym najlepszych praktyk rynkowych.

Jeżeli chcesz budować swoją karierę zawodową na solidnym fundamencie, jakim jest ekspercka wiedza w zakresie sprawozdawczości finansowej – zespół Professional Practice Group jest miejscem dla Ciebie.

Cenimy otwarte umysły, dociekliwość i potrzebę ciągłego poszerzania wiedzy.

Możesz dołączyć do naszego zespołu pracując z każdego biura EY w Polsce.

Benefity

dofinansowanie
zajęć sportowych
nauki języków
dofinansowanie szkoleń i kursów
możliwość pracy zdalnej
elastyczny czas pracy
owoce
spotkania integracyjne
firmowa drużyna sportowa
służbowy telefon do użytku prywatnego
firmowa
biblioteka
gry wideo
w pracy
kawa / herbata/napoje
strefa relaksu
wyprawka
dla dziecka
paczki świąteczne
program rekomendacji pracowników
możliwość uzyskania uprawnień
inicjatywy dobroczynne
pikniki rodzinne

Benefity

  • dofinansowanie
  • zajęć sportowych
  • nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • firmowa
  • biblioteka
  • gry wideo
  • w pracy
  • kawa / herbata/napoje
  • strefa relaksu
  • wyprawka
  • dla dziecka
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • inicjatywy dobroczynne
  • pikniki rodzinne

O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał. Zespoły audytorskie, consultingowe, prawne, strategiczne, podatkowe i transakcyjne zadają nieoczywiste pytania, by móc znaleźć nowe odpowiedzi na złożone wyzwania, przed którymi stoi dziś świat.

Zatrudniamy ponad 300 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie. W Polsce jest nas ponad 5000, pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu.

Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy. Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym będziesz się szybko rozwijać, zdobywając doświadczenie na kolejnych projektach.

Dbamy o środowisko – nie tylko biznesowe. EY ogłosił - jako pierwsza firma z „wielkiej czwórki” - plan redukcji emisji dwutlenku węgla, tak by osiągnąć cel zerowej emisji netto w 2025 roku. W ramach realizacji założonego planu, zmniejszyliśmy swoją globalną emisję gazów cieplarnianych w roku fiskalnym 2021 aż o 60% i zrealizowaliśmy cel ujemnej emisji dwutlenku węgla w skali całej organizacji.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników. EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.