Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2024-04-16
Controlling Manager
Nr ref. 59/3/2024/DM/173
Legnica, dolnośląskie
Kontroling, Księgowość, Analiza
polski
Praca hybrydowa

Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług, który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej o globalnym zasięgu, zatrudniającej ponad 3 000 osób ma całym świecie, posiadającej przychody powyżej 1 mln EUR, poszukujemy osoby na stanowisko Controlling Manager.

Miejsce pracy: Legnica

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe magisterskie, o kierunku finanse, rachunkowość, ekonomia lub matematyka,
  • biegła znajomość przepisów dotyczących rachunkowości (w tym ustawy o rachunkowości),
  • doświadczenie na stanowisku managera lub starszego kontrolera finansowego,
  • mile widziane doświadczenie zawodowe zdobyte w branży produkcyjnej,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2, atutem będzie znajomość języka niemieckiego,
  • dobra znajomość narzędzi z pakietu MS Office oraz SAP,
  • analityczny umysł oraz proaktywny sposób pracy.
Obowiązki:
  • przygotowywanie rocznego budżetu, forecastów, planu wieloletniego oraz kontrola ich realizacji i analiza odchyleń,
  • dostarczanie wiarygodnej informacji zarządczej, służącej do podejmowania decyzji kierownictwu firmy,
  • udział w projektach o charakterze strategicznym dla firmy,
  • analizowanie rentowności według produktów, kanałów dystrybucji, klientów itp.,
  • dostosowywanie planu kont do potrzeb rachunkowości zarządczej,
  • tworzenie struktury centrów przychodowo–kosztowych,
  • przygotowywanie dla działu księgowości danych dotyczących rezerw i odpisów aktualizacyjnych,
  • przygotowywanie miesięcznych raportów zarządczych dla kierownictwa firmy.
Oferujemy:
  • ciekawą prace w międzynarodowym środowisku,
  • udział w interesujących oraz strategicznych projektach,
  • atrakcyjne warunki finansowe oraz premia roczna,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę b2b,
  • niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy,
  • benefity: prywatna opieka medyczna, karta MultiSport, karta paliwowa,
  • możliwość pracy w trybie hybrydowym.
Forma zatrudnienia
Dowolny
Wymiar godzin
Pełny etat
Poziom stanowiska
Kierownik
Języki
polski