Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2024-04-16
Główny Księgowy / Główna Księgowa
Nr ref. 131/3/2024/DM/197
Warszawa, mazowieckie
Podatki, Księgowość, Analiza
angielski
Praca hybrydowa

Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług, który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji z branży usługowej działającej na terenie centralnej Europy, w związku z dynamicznym rozwojem organizacji poszukujemy kandydatów na stanowisko Głównego Księgowego.

Miejsce pracy: Warszawa

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe (Finanse, Rachunkowość),
  • minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku Głównego Księgowego,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem księgowym,
  • praktyczna znajomość standardów rachunkowości oraz prawa podatkowego,
  • bardzo dobra znajomość systemu Ms Office, w szczególności Ms Excel,
  • otwartość na tworzenie, ciągłą analizę i optymalizację procesów,
  • umiejętność dopasowania się do dynamicznie zmieniającego się środowiska,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację,
  • znajomość systemu klasy ERP, znajomość Microsoft Dynamics 365 - będzie dodatkowym atutem,
  • doświadczenie w pracy w międzynarodowej organizacji – będzie dodatkowym atutem.
Obowiązki:
  • nadzór nad prawidłowością prowadzenia ksiąg i rozliczeń podatkowych,
  • nadzór nad kilkuosobowym zespołem księgowym,
  • przygotowanie sprawozdań finansowych wg. UoR oraz MSR,
  • przygotowywanie pakietów konsolidacyjnych do spółki dominującej za granicą,
  • sporządzanie deklaracji podatkowych,
  • wyszukiwanie obszarów do optymalizacji procesów księgowych,
  • współpraca instytucjami publicznymi i organami podatkowymi,
  • współpraca z audytorami i doradcami podatkowymi,
  • odpowiedzialność za proces potwierdzania sald z kontrahentami, rozliczanie inwentaryzacji aktywów firmy, prowadzenie wszystkich ewidencji księgowych,
  • raportowanie do CFO grupy.
Oferujemy:
  • umowę o pracę i stabilne warunki zatrudnienia,
  • pracę w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku, lidera w swojej branży,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • bogaty pakiet benefitów,
  • hybrydowy model pracy po okresie onboardingu.
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Wymiar godzin
Pełny etat
Poziom stanowiska
Specjalista
Języki
angielski