Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2024-04-16
Kontroler Finansowy (produkcja)
Nr ref. 82/3/2024/DM/151
Tychy, śląskie
Kontroling, Księgowość, Analiza
angielski

Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług, który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, innowacyjnej firmy produkcyjnej z polskimi korzeniami, poszukujemy Kontrolera Finansowego do bezpośredniej współpracy z Dyrektorem Zakładu.

Miejsce pracy: Tychy

Wymagania:
  • doświadczenie w kontroli i analizie kosztów w obszarze produkcji,
  • świetna znajomość pakietu MS Office, a przede wszystkim Excela,
  • dobra znajomość systemów ERP,
  • mile widziane doświadczenie w platformach BI,
  • gotowość do okazjonalnych podróży między oddziałami w Polsce,
  • swoboda w prowadzeniu spotkań z kierownictwem,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2,
  • umiejętność myślenia krytycznego oraz analitycznego
Obowiązki:
  • przygotowywanie raportów kosztowych oraz analiza odchyleń od budżetu i od założonych planów,
  • uczestniczenie w tworzeniu rocznych budżetów działowych,
  • prowadzenie regularnych spotkań z kierownictwem w celu omówienia miesięcznych wyników finansowych,
  • aktualizacja budżetu oraz prognoz w trakcie roku,
  • wykonywanie analizy kosztowej w procesach produkcyjnych (koszty zmian w procesie, reklamacji, optymalizacji),
  • współtworzenie modeli biznesowych dla nowych produktów i usług,
  • ścisła współpraca z kierownictwem zakładu produkcyjnego w Tychach,
  • bezpośrednie raportowanie do kontrolera finansowego i funkcyjne do dyrektora zakładu.
Oferujemy:
  • praca w gronie entuzjastów,
  • najbardziej innowacyjna firmą w branży,
  • atmosfera Startup’u,
  • międzynarodowe środowisko pracy,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub kontrakt b2b,
  • prywatna opieka zdrowotna,
  • dofinansowujemy karty sportowe multisport,
  • zajęcia z języka angielskiego
Forma zatrudnienia
Dowolny
Wymiar godzin
Pełny etat
Poziom stanowiska
Specjalista
Języki
angielski
Umiejętności
MS Office ERP