Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2024-04-16
Key Account Manager (system TMS)
Nr ref. 157/3/2024/DM/119
Warszawa, mazowieckie
Obsługa klienta, Sprzedaż

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, firmy świadczącej międzynarodowe usługi spedycyjne, poszukujemy osoby na stanowisko Key Account Manager z doświadczeniem w sprzedaży rozwiązań Transport Management System.

Miejsce pracy: Warszawa

Wymagania
  • doświadczenia w sprzedaży rozwiązań Transport Management System,
  • znajomość rynku logistycznego,
  • skuteczność w działaniu, samodzielność i zaangażowanie w powierzone działania,
  • chęć podejmowania nowych wyzwań i silna motywacja do działania,
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i kultura osobista,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację.
Obowiązki
  • aktywne pozyskiwanie klientów oraz budowanie trwałych relacji biznesowych,
  • prowadzenie prezentacji usług oraz negocjacje handlowe z klientami,
  • opracowywanie i realizacja strategii sprzedażowych w celu osiągnięcia określonych celów sprzedażowych,
  • bieżący kontakt z klientem, analiza potrzeb oraz sprzedaż rozwiązań systemowych,
  • monitorowanie rynku i działań konkurencji.
Oferujemy
  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i zdobywania nowych umiejętności,
  • możliwość budowania zespołu sprzedażowego,
  • kreowanie realnych rozwiązań i moc sprawczą,
  • umowa w oparciu o własną działalność gospodarczą lub umowę o pracę (do ustalenia),
  • przyjazną, niekorporacyjną atmosferę pracy.