Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2024-04-16
Kraków, małopolskie
Obsługa klienta
angielski

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, lidera w obszarze usług transportowych, poszukujemy kandydatów ze znajomością języka angielskiego na stanowisko Młodszego Specjalisty ds. Obsługi Klienta z językiem angielskim.

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta z językiem angielskim

Miejsce pracy: Kraków
Nr ref. 160/3/2024/DM/117

Wymagania
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • gotowość do relokacji do Krakowa,
  • bardzo dobra obsługa komputera oraz Internetu,
  • dobrze rozwinięte zdolności interpersonalne i komunikacyjne,
  • zdolności analityczne oraz orientacja na detale,
  • dyspozycyjność oraz elastyczność.
Obowiązki
  • kontakt telefoniczny oraz mailowy z klientami anglojęzycznymi,
  • praca z systemem komputerowym — rejestracja zgłoszeń, aktualizowanie danych,
  • tłumaczenie dokumentacji,
  • bieżąca współpraca z partnerami biznesowymi.
Oferujemy
  • umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • jasną ścieżkę kariery w oparciu o plany rozwojowe dostosowane do każdego stanowiska,
  • bardzo dobrą atmosferę pracy (certyfikat Great Place To Work),
  • budżet na szkolenia podnoszące kwalifikacje do dowolnego wykorzystania przez pracownika,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów takich jak karta lunchowa, MultiSport, opieka medyczna w Medicover.