Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2024-04-17
Kielce, świętokrzyskie
Podatki, Księgowość, Analiza
angielski
Praca hybrydowa

Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług, który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej, poszukujemy kandydata na stanowisko Samodzielnego Księgowego/Samodzielnej Księgowej. Siedziba firmy znajduje się w okolicach Kielc (możliwość pracy hybrydowej).

Samodzielny Księgowy / Samodzielna Księgowa

Miejsce pracy: Kielce
Nr ref. 183/3/2024/DM/17

Wymagania:
  • minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku Samodzielnej/Starszej Księgowej,
  • wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, rachunkowość),
  • bardzo dobra znajomość przepisów podatkowych CIT oraz VAT,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w księgowości firmy produkcyjnej,
  • samodzielność w zakresie realizacji powierzonych zadań oraz odpowiedzialność za ich wykonanie.
Obowiązki:
  • samodzielne prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z ustawą o rachunkowości oraz stosownymi przepisami podatkowymi,
  • weryfikacja pod względem formalno-rachunkowym i merytorycznym dokumentów księgowych,
  • przygotowywanie deklaracji i rozliczeń z urzędami podatkowymi,
  • przygotowanie księgowań, raportów i sprawozdań finansowych (bilans, rachunek zysków i strat),
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych oraz naliczanie amortyzacji,
  • sporządzanie różnego rodzaju analiz, raportów, wiekowania należności oraz zobowiązań.
Oferujemy:
  • pakiet świadczeń pozapłacowych (m.in. opieka medyczna Medicover, świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych),
  • udział w rozwoju działu księgowego, procesów i procedur,
  • rozwój kompetencji zawodowych (szkolenia, kursy),
  • praca w trybie hybrydowym.
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Wymiar godzin
Pełny etat
Poziom stanowiska
Specjalista
Języki
angielski