Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2024-04-17
Analityk Biznesowy
Nr ref. 17/3/2024/AZ/26
Warszawa, mazowieckie
Analiza
angielski
Praca hybrydowa
Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług, który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, firmy z branży usługowej, poszukujemy kandydatów na stanowisko Analityka Biznesowego.

Miejsce pracy: Warszawa

Wymagania:
  • min. 2 lata doświadczenia na analogicznym stanowisku w obszarze analizy finansowej,
  • doświadczenie we analitycznym wsparciu jednostek biznesowych w organizacji,
  • biegła znajomość arkusza kalkulacyjnego Excel,
  • doświadczenie w prezentacjach wyników finansowych,
  • praktyczna znajomość Power BI,
  • duża samodzielność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • język angielski: poziom komunikatywny.
Obowiązki:
  • odpowiedzialność za raporty biznesowe,
  • wykonywanie raportów w Power BI,
  • ścisła współpraca z Działem Sprzedaży,
  • implementacja nowych narzędzi IT,
  • opieka nad raportami i ich rozwój oraz automatyzacja,
  • udział w tworzeniu budżetów i forecastów,
  • udział w procesie zamknięcia końca miesiąca,
  • kalkulacja kluczowych KPI's dla działów biznesowych,
  • odpowiedzialność za wszystkie podmioty w grupie.
Oferujemy:
  • możliwość kontraktu B2B lub Umowy o pracę,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • benefity pracownicze (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie zajęć sportowych),
  • pracę hybrydową.
Forma zatrudnienia
Dowolny
Wymiar godzin
Pełny etat
Poziom stanowiska
Specjalista
Języki
angielski
Umiejętności
MS Excel PowerBI
Dowolny
Pełny etat
Specjalista
Języki
angielski