Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2024-04-18
Quality Specialist
Nr ref. 43/3/2024/AZ/57
Słupsk, pomorskie
Audyt, Analiza
angielski

Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług, który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko Quality Specialist, która będzie odpowiedzialna za dbałość o jakość produktów i usług, a także przestrzeganie norm i standardów, aby zapewnić bezpieczeństwo i zadowolenie klientów oraz zrównoważony rozwój.

Miejsce pracy: Słupsk

Wymagania:
  • doświadczenie we wdrażaniu i utrzymaniu systemów zarządzania jakością,
  • zrozumienie specyfiki branży produkcyjnej, w tym wymagań bezpieczeństwa, jakości i zrównoważenia,
  • umiejętność analizy danych i identyfikacji obszarów do doskonalenia,
  • dobra komunikacja wewnętrzna i zewnętrzna,
  • dobra znajomość Pakietu MS Office,
  • dobrze rozwinięta umiejętność komunikacji,
  • odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • umiejętność pracy w zespole.
Obowiązki:
  • zdefiniowanie standardów jakości, procedur oraz procesów,
  • monitorowanie i doskonalenie systemu zarządzania jakością zgodnie z normami ISO 9001, 14001 i 18001,
  • przeprowadzanie regularnych audytów wewnętrznych i zewnętrznych, aby ocenić zgodność z wymaganiami standardów,
  • współpraca z zespołami projektowymi i operacyjnymi w celu identyfikacji obszarów do poprawy i wdrażania działań korygujących,
  • organizowanie szkoleń z zakresu jakości dla pracowników,
  • utrzymywanie i aktualizowanie dokumentacji związanej z jakością i zrównoważeniem.
Oferujemy:
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • umowę o pracę na pełny etat, od poniedziałku do piątku,
  • ubezpieczenie na życie,
  • pakiet prywatnej opieki medycznej,
  • dofinansowanie karty Multisport,
  • szkolenia i wsparcie w trakcie pracy,
  • przyjazną atmosferę pracy.
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Wymiar godzin
Pełny etat
Poziom stanowiska
Specjalista
Języki
angielski
Umiejętności
MS Office