Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2024-04-18
Ekspert ds. Konsolidacji
Nr ref. 48/3/2024/DM/63
Bielsko-Biała, śląskie
Księgowość, Analiza
angielski

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, spółki notowanej na GPW poszukujemy Eksperta ds. Konsolidacji.

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe w kierunku: finanse, ekonomia,
  • kilkuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z konsolidacją,
  • znajomość międzynarodowych standardów rachunkowości,
  • znajomość języka angielskiego nie jest wymagana,
  • umiejętność pracy w zespole.
Obowiązki:
  • współudział w przygotowaniu konsolidacji wyników miesięcznych,
  • współudział w przygotowaniu tygodniowych prognoz miesięcznych,
  • współudział w przygotowaniu skonsolidowanego rocznego budżetu,
  • weryfikacja i sprawowanie bieżącej kontroli nad poprawnością danych konsolidacyjnych w spółkach powiązanych,
  • współudział w uzgadnianiu transakcji wewnątrzgrupowych,
  • wyliczanie korekt konsolidacyjnych,
  • Współudział w przygotowaniu skonsolidowanych raportów na GPW (kwartalnych, półrocznych i rocznych),
  • Współpraca z audytorami zewnętrznymi,
  • wsparcie przy przygotowaniu danych do skonsolidowanego rocznego raportu niefinansowego,
  • współudział w sporządzanie pakietów okresowych dla potrzeb konsolidacji i raportów zarządczych wymaganych przez Grupę,
  • doradztwo w zakresie poprawnego ujęcia transakcji w księgach Spółek Grupy.
Oferujemy:
  • bogaty pakiet benefitów,
  • praca w nowoczesnym biurowcu,
  • praca w kompetentnym środowisku współpracowników,
  • możliwość rozwoju zawodowego.