Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2024-04-18
Legnica, dolnośląskie
Podatki, Księgowość, Analiza
angielski, słowacki
Praca zdalna

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta z branży produkcyjnej poszukujemy Samodzielnej Księgowej ds. Rozliczeń ze Słowacją. Głównym celem tego stanowiska jest obsługa rachunkowo-podatkowa spółki produkcyjnej zlokalizowanej w Słowacji.

Samodzielna Księgowa ds. Rozliczeń ze Słowacją

Miejsce pracy: Legnica
Nr ref. 54/3/2024/AZ/72

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe (Ekonomia, Rachunkowość, Podatki),
  • wcześniejsze doświadczenie w obszarze słowackich przepisów podatkowych i rachunkowych,
  • doświadczenie w księgowości lub rachunkowości,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2+,
  • mile widziana znajomość języka słowackiego,
  • znajomość SAP FI będzie atutem.
Obowiązki:
  • koordynacja zagadnień rachunkowo-podatkowych dla Spółki produkcyjnej operującej na terenie Słowacji,
  • realizacja procesu dekretacji i kontroli dokumentów księgowych,
  • rejestrowanie zdarzeń gospodarczych w systemie,
  • wspomaganie w rozliczaniu inwestycji i obliczaniu amortyzacji zgodnie z obowiązującymi regulacjami słowackimi,
  • dopasowywanie i rekoncyliacja rozrachunków z dostawcami i odbiorcami,
  • nawiązywanie współpracy z podmiotami zajmującymi się kwestiami podatkowymi.
Oferujemy:
  • 100% praca zdalna,
  • stabilne zatrudnienie w cenionej firmie produkcyjnej,
  • możliwości rozwoju wewnątrz struktur firmy,
  • premie kwartalne i bonusy roczne,
  • pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, multisport, bony świąteczne).
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Wymiar godzin
Pełny etat
Poziom stanowiska
Specjalista
Umiejętności
SAP
Pełny etat
Specjalista
SAP