Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2024-04-18
Sekretarka
Nr ref. 170/3/2024/DM/78
Warszawa, mazowieckie
Obsługa klienta, Administracja
polski
Praca stacjonarna
Sekretarka

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, znanej spółki usługowej, poszukujemy kandydata na stanowisko Sekretarki.

Sekretarka

Sekretarka

Miejsce pracy: Warszawa

Wymagania:
  • min. 2+ doświadczenie na tożsamym stanowisku,
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie - warunek konieczny,
  • pełna dyspozycyjność,
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne,
  • dobra znajomość pakietu MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem Word i Excel.
Obowiązki:
  • organizacja pracy biura,
  • organizowanie przepływu dokumentów,
  • przygotowanie i obsługa spotkań,
  • obsługa centrali telefonicznej,
  • wsparcie pozostałych działów w firmie,
  • organizacja podróży służbowych,
  • prace administracyjne,
  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej,
  • realizacja zamówień internetowych (zastępstwo),
  • przygotowywania raportów z systemu obiegu dokumentów,
  • prowadzenie korespondencji z urzędami — załatwianie spraw US i ZUS (on-line lub osobiście),
  • monitorowanie spraw,
  • współpraca z księgowością i kadrami (firma zewnętrzna).
Oferujemy:
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia, różnorodność spraw i zadań,
  • rozwój zawodowy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie na umowę o pracę i pakiet świadczeń,
  • praca w stabilnym i życzliwym zespole.
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Wymiar godzin
Pełny etat
Poziom stanowiska
Specjalista
Języki
polski
Umiejętności
MS Excel MS Word
Pełny etat
Specjalista
Języki
polski