Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2024-04-18
Dyrektor Operacyjny / COO
Nr ref. 162/3/2024/DM/80
Warszawa, mazowieckie
Konsulting, Analiza
angielski

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, firmy z branży Facility Management, poszukujemy kandydata na stanowisko Dyrektora Operacyjnego/COO, docelowo Członka Zarządu.

Miejsce pracy: Warszawa

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe, preferowane w obszarze ekonomii lub zarządzania,
  • min. 5 lat doświadczenia na analogicznym stanowisku,
  • skuteczność w realizacji powierzonych zadań poparta udokumentowanymi sukcesami,
  • wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne, umiejętność priorytetyzacji i efektywnej realizacji wielu równoległych zadań,
  • samodzielność, odpowiedzialność i decyzyjność,
  • wysokie zdolności analityczne i bardzo dobra znajomość MS Excel lub innych narzędzi analitycznych,
  • doświadczenie w startup’owym środowisku pracy,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2.
Obowiązki:
  • planowanie, wdrażanie i optymalizacja procesów w firmie,
  • zarządzanie działem Call Center (Obsługa Klienta) i obszarem facility management,
  • odpowiedzialność za wyniki operacyjne i finansowe,
  • zarządzanie kosztami i budżetem,
  • udział w projektowaniu i wdrażaniu strategii biznesowej,
  • kontrola dostawców/usługodawców/podwykonawców w zakresie prawidłowej realizacji umowy,
  • optymalizacja procesów biznesowych i kosztów operacyjnych,
  • dbałość o redukcję kosztów,
  • analiza biznesowa podejmowanych przedsięwzięć biznesowych oraz zarządzanie ryzykiem,
  • dbanie o przepływ informacji wewnątrz firmy umożliwiający efektywną i jakościową realizację zadań.
Oferujemy:
  • praca w dynamicznym i innowacyjnym środowisku,
  • perspektywa wejścia do zarządu firmy,
  • współpraca w oparciu o kontrakt B2B,
  • atrakcyjny system wynagrodzenia,
  • auto służbowe – opcjonalne.
Forma zatrudnienia
B2B
Wymiar godzin
Pełny etat
Poziom stanowiska
Dyrektor
Języki
angielski
Umiejętności
MS Excel
B2B
Pełny etat
Dyrektor
Języki
angielski
MS Excel