Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2024-04-08
Finance Manager
Nr ref. 98/3/2024/PR/2630
Warszawa, mazowieckie
Audyt, Księgowość, Analiza
angielski
Praca hybrydowa

Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług, który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, firmy z branży usługowej, poszukujemy kandydatów na stanowisko Finance Manager.

Miejsce pracy: Warszawa

Wymagania:
  • przygotowywanie i monitoring budżetów (w tym budżetów projektów), forecastów i analiza odchyleń,
  • tworzenie prezentacji, przedstawienie wniosków oraz rekomendacji przed szerszym gronem interesariuszy,
  • współpraca z biznesem,
  • analiza i kalkulacja kosztów — głównie kosztów sprzedaży,
  • koordynacja pracy zewnętrznej księgowości,
  • współpraca z audytorem.
Obowiązki:
  • min. 5 lat doświadczenia w pracy w obszarze finansów,
  • wykształcenie wyższe kierunkowe, np. Finanse i księgowość, Finanse i rachunkowość,
  • praktyczna znajomość polskiej Ustawy o Rachunkowości i kalkulacji podatków,
  • doświadczenie w pracy w księgowości będzie dużym atutem,
  • samodzielność i dobra organizacja pracy,
  • bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office, zwłaszcza Ms Excel i PowerPoint,
  • znajomość Power Bi będzie atutem,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym w mowie i piśmie — warunek konieczny.
Oferujemy:
  • możliwość pracy hybrydowej po okresie onboardingu,
  • zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę lub na kontrakcie B2B,
  • praca w firmie, która jest częścią dużej międzynarodowej grupy,
  • praca w międzynarodowym środowisku.
Forma zatrudnienia
Dowolny
Wymiar godzin
Pełny etat
Poziom stanowiska
Kierownik
Języki
angielski