Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2024-04-26
Dyrektor Operacyjny ds. Gastronomii
Nr ref. 64/4/2024/PB/2667
Zakopane, małopolskie
Księgowość, Analiza
Praca stacjonarna
Data aktualizacji: 2024-04-26 Aplikuj
Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług, który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, jednej z wiodących grup inwestycyjnych znajdujących się w Zakopanem, poszukujemy kandydata na stanowisko Dyrektora Operacyjnego ds. Gastronomii.

Miejsce pracy: Zakopane

Wymagania:
  • zarządzanie kilkoma punktami gastronomicznymi jednocześnie,
  • zarządzanie, kierowanie i egzekwowanie budżetów od zarządu,
  • odpowiedzialność za budżet przychodowy i kosztowy, w tym wypracowanie celów i ich realizacja,
  • łączenie myśli marketingowej z zarządzaniem punktami gastronomicznymi,
  • współpraca z działem marketingu, księgowością oraz zakupami w celu osiągnięcia celów biznesowych,
  • prognozowanie i planowanie budżetu na każdy kolejny rok.
Obowiązki:
  • doświadczenie na stanowisku kierowniczym w branży gastronomicznej w prowadzeniu kilku obiektów jednocześnie (warunek konieczny),
  • umiejętność efektywnego zarządzania budżetem i osiągania założonych celów,
  • silne umiejętności komunikacyjne i zdolności przywódcze,
  • znajomość budżetowania i silne umiejętności analityczne,
  • znajomość rynku gastronomicznego oraz aktualnych trendów,
  • doskonała organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie gastronomicznej w Zakopanem,
  • wyżywienie,
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach organizacyjnych,
  • przyjazną atmosferę pracy oraz profesjonalne wsparcie ze strony zespołu,
  • pracę stacjonarną w centrum miasta.
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Wymiar godzin
Pełny etat
Poziom stanowiska
Dyrektor