Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2024-04-26
Warszawa, mazowieckie
Księgowość, Analiza
angielski
Praca hybrydowa
Data aktualizacji: 2024-04-26 Aplikuj
Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług, który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, międzynarodowej spółki z branży nieruchomości komercyjnych, poszukujemy osoby na stanowisko Samodzielnej Księgowej/Samodzielnego Księgowego.

Samodzielny Księgowy / Samodzielna Księgowa

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref. 44/4/2024/DU/2674

Wymagania:
  • odpowiedzialność za prowadzenie pełnej księgowości 3-4 spółek z branży nieruchomości,
  • sporządzanie deklaracji podatkowych (VAT, CIT, podatek od nieruchomości),
  • udział w sporządzaniu rocznych sprawozdań finansowych,
  • księgowanie wszystkich zdarzeń gospodarczych,
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych,
  • odpowiedzialność za sprawozdawczość do GUS, NBP.
Obowiązki:
  • wykształcenie wyższe,
  • minimum 3-letnie doświadczenie w księgowości w branży nieruchomości,
  • bardzo dobra teoretyczna i praktyczna wiedza z obszaru rachunkowości finansowej (UoR) i podatkowej,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność analitycznego myślenia i samodzielnego poszukiwania rozwiązań.
Oferujemy:
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • atrakcyjna lokalizacja,
  • pakiet benefitów (karta sportowa, opieka medyczna, ubezpieczenia na życie),
  • hybrydowy czas pracy,
  • elastyczny czas rozpoczęcia pracy,
  • możliwość pracy w międzynarodowym środowisku.
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Wymiar godzin
Pełny etat
Poziom stanowiska
Specjalista
Języki
angielski