Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2018-05-01
Warszawa, mazowieckie
BPO/SSC, Administracja
angielski

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, międzynarodowej, prestiżowej organizacji z branży beauty, która rozbudowuje swoją nową strukturę w Warszawie, poszukujemy osób na stanowisko

Specjalista ds. rozliczeń podróży i wydatków służbowych
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref. 180016/3908

Opis stanowiska:
  • zarządzanie procesem rozliczeń wydatków służbowych – księgowanie i rozliczanie kosztów,
  • zarządzanie procesem płatności zgodnie z kalendarzem płatności,
  • stała aktualizacja i monitorowanie dokumentacji procesu,
  • audyt reklamacji i obsługa zapytań w obszarze rozliczeń wydatków służbowych,
  • praca w systemie SAP oraz Concur,
  • przygotowywanie raportów,
  • identyfikacja i proponowanie usprawnień procesu oraz standaryzacja procesu w ramach zespołu,
  • udział w projektach i inicjatywach ad-hoc.
Wymagania:
  • 1 -3 lata doświadczenia w obszarze rozliczeń podróży i wydatków służbowych,
  • znajomość specyfiki pracy w sektorze SSC,
  • preferowane wykształcenie kierunkowe (finanse/księgowość/rachunkowość/ekonomia itp.),
  • płynna komunikacja w języku angielskim (min. B2),
  • mile widziana znajomość programu Concur,
  • znajomość programu SAP będzie dużym atutem,
  • dyspozycyjność do udziału w podróżach służbowych,
  • komunikatywność,
  • umiejętność współpracy w zespole,
  • pozytywne i odpowiedzialne nastawienie do powierzonych zadań,
  • dobra organizacja pracy.
Oferta obejmuje:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • dynamiczną pracę w międzynarodowym środowisku,
  • możliwości rozwoju i awansu w ramach struktury firmy,
  • atrakcyjny pakiet benefitów.