Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2018-04-12
Business Analyst
Nr ref. 180206/4068
Poznań, wielkopolskie
Analiza, Project Management
angielski

Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług, który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta – międzynarodowej organizacji z branży funduszy inwestycyjnych poszukujemy kandydatów na stanowisko Business Analyst. Osoba na tej pozycji będzie miała okazję uczestniczyć w projektach optymalizacji biznesowych dla wewnętrznych działów.

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska:
  • uczestnictwo w projektach optymalizacji biznesowej,
  • zbieranie wymagań i potrzeb biznesowych interesariuszy,
  • analiza problemów i ustawianie priorytetów w projekcie,
  • udział w projektowaniu rozwiązań dla biznesu,
  • komunikacja między biznesem, a działami technicznymi,
  • współudział w testowaniu aplikacji i szkolenie użytkowników.
Wymagania:
  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • wysokie zdolności komunikatywne,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • znajomość metodyki Agile, Lean, Six Sigma, MVP,
  • znajomość narzędzi JIRA, Confluance,
  • doświadczenie w projektach międzynarodowych.
Oferta obejmuje:
  • pracę w międzynarodowym środowisku,
  • atrakcyjna lokalizacja biura,
  • siłownię w miejscu pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów,
  • otwartą i przyjazną atmosferę pracy.