Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2018-04-19
Dyrektor ds. Operacji
Nr ref. 180229/4086
Wrocław, dolnośląskie
Konsulting
angielski

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy dystrybycyjnej sprzętu elektronicznego, poszukujemy Dyrektora Operacyjnego, który wspomoże szybki rozwój spółki.

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:
  • kontrola oraz standaryzacja procesów biznesowych związanych z funkcjonowaniem spółki, obsługą klienta, sprzedażą,
  • zarządzanie podległym zespołem,
  • motywowanie, kontrola wyników i prowadzenie rekrutacji do zespołu,
  • prowadzenie i realizacja projektów związanych z: portfolio produktowym, kanałami dystrybucyjnymi, procesami zakupowymi,
  • uczestniczenie w planowaniu strategicznym związanym z rozwojem organizacji,
  • realizowanie celów strategicznych wyznaczonych przez zarząd,
  • raportowanie wyników do zarządu,
  • rozwój organizacji na rynkach zagranicznych.
Wymagania:
  • minimum 3 letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • doświadczenie w pracy w spółce dystrybucyjnej związanej ze sprzętem elektronicznym,
  • płynna znajomość języka angielskiego,
  • przedsiębiorcze podejście do swojej pracy,
  • wysoka kultura osobista,
  • umiejętność organizacji pracy zespołu i własnej,
  • samodzielność i zdolność do podejmowania decyzji.
Oferta obejmuje:
  • pracę w młodym zespole w szybko rozwijającej się spółce,
  • konkurencyjne wynagrodzenie i system premiowy,
  • umowę o pracę lub kontrakt B2B.