ArcelorMittal Business Center of Excellence
Data aktualizacji: 2019-05-02
Dąbrowa Górnicza, śląskie
Administracja
Asystent ds. weryfikacji dokumentów

Zakres obowiązków:

  • Weryfikacja faktur w programie Readsoft Verify dla segmentu jednego z segmentów firmy.
  • Udział w pracy całego zespołu i pomoc w realizacji pilnych zadań.

Wymagania:

  • Doskonała organizacja pracy.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Dokładność i spostrzegawczość.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Gotowość do uczenia się nowych rzeczy.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (będzie dodatkowym atutem).
  • Status studenta oraz dyspozycyjność ok. 80 h w miesiącu są warunkiem koniecznym.

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę i nowoczesne narzędzia działania.
  • Doświadczenie w międzynarodowym środowisku.
  • Możliwości rozwoju.
  • Szkolenia profesjonalne, językowe i z zakresu rozwoju osobistego.
  • Dofinansowanie do posiłków.
  • Perspektywę zatrudnienia.
Pamiętaj, aby do swoich dokumentów dołączyć oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na pozostawienie moich danych osobowych w bazie danych ArcelorMittal Business Center of Excellence Poland Sp. z o.o Sp. k. z siedzibą w Dąbrowie Górniczej, al. J. Piłsudskiego 92, oraz na przetwarzanie ich dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 O ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883).