Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Jakub Jański

Artykuły autora: Jakub Jański

Wiadomości
Polski oddział State Street Bank największy nie tylko w Europie
Trzytysięczny pracownik dołączył właśnie do State Street Bank w Polsce. Tym samym polskie biuro stało się największym oddziałem State Street Corporation w regionie EMEA (Europa, Bliski Wschód i Afryka).

Opublikowane: 19.08.2016
Autor: Jakub Jański

Awanse
Były konsultant Deloitte wraca do Capgemini
Capgemini Polska, świadcząca usługi konsultingowe, informatyczne i outsourcingowe poinformowała o zatrudnieniu Marka Woźnego na stanowisko dyrektora zarządzającego (Vice President, Managing Director) obszaru Application Services.

Opublikowane: 17.08.2016
Autor: Jakub Jański

Raporty
Cyfrowy świat kontra etyka, czyli nowe oblicze (młodego) CFO
Z raportu EY "Czy to Ty definiujesz swoją rolę jako dyrektor finansowy, czy też ona definiuje Ciebie?" wynika, że rola CFO w organizacjach się zmienia, a największymi wyzwaniami są cyfrowe innowacje, szybko zwiększająca się ilość danych, zmienne ryzyko, regulacje oraz coraz większe wymagania akcjonariuszy.

Opublikowane: 15.08.2016
Autor: Jakub Jański

Wiadomości
Skok na głęboką wodę? Weź udział w prestiżowej Leadership Academy for Poland
Trwa rekrutacja uczestników Leadership Academy for Poland – renomowanego programu rozwoju przywództwa realizowanego przy udziale przedstawicieli globalnego biznesu i profesorów Uniwersytetu Harvarda. Celem akademii jest rozwój potencjału przywódczego Polaków i tworzenie w Polsce światowej klasy edukacji. W rekrutację zaangażowane zostały prestiżowe organizacje z kraju i z zagranicy, m.in. Harvard Polish Society, Komisja Fulbrighta, MIT Forum Enterpirse, Google Campus Warsaw. Deloitte jest partnerem strategicznym programu.

Opublikowane: 09.08.2016
Autor: Jakub Jański

Wiadomości
Kwalifikacje zawodowe w finansach a MBA. Którą ścieżkę edukacyjną wybrać?
W wyniku czwartej rewolucji przemysłowej, która de facto z przemysłem ma niewiele wspólnego, zmieniło się nie tylko nasze życie zawodowe oraz prywatne. Technologia przekształca również edukację.

Opublikowane: 28.07.2016
Autor: Jakub Jański

Awanse
Audyt i podatki. Nowi partnerzy w EY
Od 1 lipca cztery osoby zostały partnerami w firmie doradczej EY. Agnieszka Nalewajko i Przemysław Orlonek obejmą nowe stanowiska w Dziale Audytu, a Dorota Pokrop i Marek Jarocki w Dziale Doradztwa Podatkowego.

Opublikowane: 28.07.2016
Autor: Jakub Jański

Awanse
UNIQA powołuje nowych dyrektorów
Sławomir Tryfon został powołany na stanowisko Dyrektora Departamentu Ubezpieczeń Życiowych. Wcześniej związany był z Nationale-Nederlanden oraz Aviva. Andrzej Chołuj objął z kolei stanowisko dyrektora Departamentu Sprzedaży – Ubezpieczenia Życiowe. Będzie odpowiadał za sprzedaż zarówno indywidualnych, jak i grupowych ubezpieczeń na życie. Andrzej Chołuj rozpoczął pracę w UNIQA w marcu tego roku jako Dyrektor Regionu Południowo-Zachodniego.

Opublikowane: 19.07.2016
Autor: Jakub Jański

Awanse
PwC powołuje nowych partnerów
Na początku lipca 2016 roku do grona partnerów firmy doradczej PwC dołączy 5 osób. W Dziale Doradztwa Biznesowego – Dorota Dębińska-Pokorska, Adam Demusiak oraz Przemysław Paprotny, w Dziale Audytu Agnieszka Accordi-Krawiec, a w Dziale Prawno-Podatkowym Mieczysław Gonta. Obecnie PwC w Polsce zatrudnia ponad 2300 pracowników, w tym 63 partnerów.

Opublikowane: 11.07.2016
Autor: Jakub Jański