Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2021-02-17
Specjalista ds. celnych
Nr ref. 191983/6738
Warszawa, mazowieckie
Podatki

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjno-sprzedażowej, poszukujemy osoby na stanowisko

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:
  • przygotowywanie raportów i zestawień,
  • współpraca z urzędami celnymi, partnerami zagranicznymi,
  • koordynacja taryfikacji importowanych i eksportowanych towarów pomiędzy zakładem a dostawcą,
  • ścisła współpraca z klientami, w tym udzielanie niezbędnych informacji w zakresie procedur celnych,
  • weryfikacja dokumentów przewozowych i do odprawy celnej,
  • kontrola prawidłowości stosowania procedur celnych,
  • determinacja pochodzenia preferencyjnego produkowanych wyrobów, nadzór nad procesem wystawiania świadectw pochodzenia,
  • nadzór nad obiegiem dokumentacji celnej, wdrażanie nowych i nadzór nad procedurami celnymi,
  • przygotowywanie raportów i analiz dotyczących obszaru celnego,
  • optymalizacja kosztów w obszarze procesów celnych.
Wymagania:
  • znajomość przepisów celnych,
  • znajomość MS Office oraz Excel,
  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunkowe,
  • umiejętność wielozadaniowej pracy pod presją czasu,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1,
  • dodatkowym atutem będzie znajomość systemu SAP.
Oferta obejmuje:
  • pracę w dynamicznym, międzynarodowym środowisku,
  • wynagrodzenie podstawowe + premię roczną,
  • umowę o pracę,
  • pakiet benefitów.