Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2022-05-26
Zastępca Głównego Księgowego
Nr ref. 193494/8133
Otwock, mazowieckie
Księgowość

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjno - handlowej, poszukujemy Kandydatów zainteresowanych stanowiskiem Zastępcy Głównego Księgowego, miejsce pracy to południowo - wschodnia część Warszawy.

Miejsce pracy: Otwock

Opis stanowiska:
  • prowadzenie pełnej księgowości spółki z grupy zgodnie ze standardami sprawozdawczości finansowej,
  • nadzór i kontrola nad księgami rachunkowymi, odpowiedzialność za proces zamknięcia ksiąg,
  • sporządzanie deklaracji podatkowych oraz sprawozdań finansowych,
  • aktywne monitorowanie i wdrażanie zmian w przepisach księgowych i podatkowych,
  • przygotowywanie analiz i raportów na potrzeby Zarządu.
Wymagania:
  • doświadczenie na stanowisku podobnym stanowisku,
  • mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej,
  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • bardzo dobra znajomość zasad rachunkowości i prawa podatkowego,
  • znajomość systemu SAP - mile widziana,
  • znajomość j. angielskiego - mile widziana,
  • umiejętność analitycznego myślenia i samodzielnego podejmowania decyzji.
Oferta obejmuje:
  • umowa bezpośrednio z pracodawcą,
  • możliwość doskonalenia wiedzy i kompetencji,
  • dofinansowanie szkoleń w tym z języka angielskiego,
  • wysoką kulturę pracy i świetną atmosferę.