Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2022-10-20
Senior Financial Controller
Nr ref. 193982/8617
Legnica, dolnośląskie
Kontroling, Księgowość
angielski

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży produkcyjnej, zatrudniającej ponad 1000 osób oraz posiadającej przychody w okolicach 600 mln PLN, poszukujemy osoby na stanowisko Senior Financial Controllera. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiadać za rozwój działu kontrolingu.

Miejsce pracy: Legnica

Opis stanowiska:
  • udział w procesie okresowego raportowania oraz sporządzania sprawozdań finansowych,
  • przygotowywanie budżetów, analiza wyników oraz odchyleń,
  • wycena i analiza zapasów, wypadków, kosztów, sprzedaży,
  • wdrażanie nowych projektów od strony finansowej i kontrolingowej,
  • aktywne poszukiwanie usprawnień oraz implementacja rozwiązań,
  • sporządzanie raportów finansowych i analiz na potrzeby zarządu,
  • bezpośrednie raportowanie do Finance Managera,
  • zarządzanie podległym zespołem specjalistów.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: finanse, rachunkowość, kontroling, ekonomia, matematyka,
  • minimum 4-letnie doświadczenie w działach kontrolingowych branży produkcyjnej,
  • bardzo dobra znajomość MS Excel oraz MS Access, dodatkowym atutem jest znajomość SAP, SQL, VBA,
  • zdolności w identyfikacji problemów, definiowania rozwiązań oraz implementacji ich w praktyce,
  • mile widziane uczestnictwo w programie ACCA, znajomość polityki SOX oraz regulacji US GAAP.
Oferta obejmuje:
  • pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • niezbędne narzędzia do pracy oraz liczne szkolenia,
  • benefity: multisport, ubezpieczenie, opieka medyczna,
  • przejrzysta droga kariery oraz wsparcie w procesie aklimatyzacji,
  • po okresie wdrożenia możliwość pracy zdalnej.