Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2024-04-16
Samodzielna Księgowa
Nr ref. 89/3/2024/PR/203
Warszawa, mazowieckie
Podatki, Księgowość, Analiza
angielski

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy, poszukujemy Kandydatów na stanowisko Samodzielnej Księgowej.

Miejsce pracy: Warszawa

Wymagania:
  • bieżące wprowadzanie i dekretowanie dokumentów w systemie księgowym,
  • księgowania cykliczne, m.in. naliczanie amortyzacji, rozliczeń międzyokresowych,
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych i wartości niematerialnych i prawnych,
  • weryfikacja i uzgadnianie rozrachunków oraz sald kont
  • kalkulacje CIT,
  • prowadzenie rejestrów VAT, przygotowywanie plików JPK, deklaracji VAT-UE,
  • kontakt z instytucjami i urzędami: US, GUS, MF, KRS,
  • udział/współudział w sporządzaniu sprawozdań okresowych, raportów i zestawień,
  • przygotowanie dokumentacji do badania przez biegłego rewident.
Obowiązki:
  • min. 3 lata doświadczenie na stanowisku Księgowej/Samodzielnej Księgowej,
  • znajomość systemów ERP, znajomość Microsoft Dynamics 365 będzie atutem,
  • praktyczna znajomość ustawy o rachunkowości i ustaw podatkowych VAT, CIT,
  • sumienność, dokładność, terminowość,
  • umiejętność współpracy w zespole.
Oferujemy:
  • prywatna opieka medyczna,
  • brak dress code’u,
  • ubezpieczenie na życie,
  • dofinansowanie zajęć sportowych.