Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2024-04-17
Starszy Specjalista ds. Kontrolingu
Nr ref. 31/3/2024/AZ/44
Legnica, dolnośląskie
Kontroling, Księgowość, Analiza
angielski
Praca hybrydowa
Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług, który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży automotive, posiadającej plant produkcyjny w Legnicy, poszukujemy osoby na stanowisko Starszego Specjalisty ds. Kontrolingu.

Miejsce pracy: Legnica

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe, zdobyte na kierunkach: finanse, rachunkowość, inżyniera, ekonomia,
  • min. 2 - 3 lata doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • znajomość pakietu MS Excel, SAP lub Power BI na dobrym poziomie,
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie B1 – B2,
  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole,
  • zdolność analitycznego myślenia, otwarta głowa, wyciąganie wniosków.
Obowiązki:
  • wsparcie w procesie tworzenia budżetu, monitorowanie odchyleń oraz analizowanie przyczyn ich wystąpienia,
  • sporządzanie wielookresowych prognoz finansowych oraz bieżący monitoring,
  • kalkulacja technicznego kosztu wytworzenia wynikającego z procesu produkcyjnego,
  • analiza rentowności oraz marżowości produkcji pod kątem sprzedaży,
  • szukanie możliwości zoptymalizowania procesów produkcyjnych,
  • wykonywanie kalkulacji dotyczących oceny rentowności planowanych projektów inwestycyjnych,
  • udział w procesie zamknięcia miesiąca, w tym w zawiązywaniu rezerw,
  • rozwijanie narzędzi analitycznych w celu usprawniania procesów,
  • bieżąca współpraca z różnymi działami w firmie w tym kadrą zarządzająca.
Oferujemy:
  • umowa o pracę oraz atrakcyjny poziom wynagrodzenia,
  • możliwość rozwijania swojej kariery wewnątrz organizacji,
  • pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • zdobywanie międzynarodowego doświadczenia,
  • miłą i sprzyjająca atmosferę w pracy,
  • możliwość rozwoju w tym szkolenia i kursy,
  • dofinansowanie zajęć sportowych,
  • ubezpieczenie grupowe, program emerytalny PPE,
  • możliwość pracy w trybie hybrydowym (3 + 2),
  • prywatna opieka medyczna.
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Wymiar godzin
Pełny etat
Poziom stanowiska
Specjalista
Języki
angielski
Umiejętności
SAP MS Excel PowerBI
Pełny etat
Specjalista
Języki
angielski