Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2024-04-17
Warszawa, mazowieckie
Human Resources, Administracja
angielski
Praca hybrydowa

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, dużej firmy zatrudniającej w Polsce powyżej 5 000 osób poszukujemy kandydatów na stanowisko Transition Program Managera w obszarze procesów kadrowo – płacowych.

Transition Program Senior Manager (Payroll & HR Administration)

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref. 153/3/2024/DM/100

Wymagania:
  • minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku lub na stanowisku Senior Menedżera/Dyrektora odpowiedzialnego za obsługę kadrowo – płacową,
  • doświadczenia w zarządzaniu transformacją procesową i projektami wdrożeniowymi będzie dużym atutem,
  • doświadczenie u zewnętrznego dostawcy usług kadrowo – płacowych będzie dużym atutem,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem przynajmniej 10 osób, mile widzialne doświadczenie w zarządzaniu większymi zespołami,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • wysoko rozwinięte umiejętności zarządzania projektem, komunikacyjne oraz menedżerskie.
Obowiązki:
  • odpowiedzialność za transformację procesów kadrowo – płacowych w grupie pod kątem optymalnej współpracy z zewnętrznymi dostawcami oraz procesów obsługiwanych wewnętrznie,
  • odpowiedzialność za proces digitalizacji procesów kadrowo płacowych,
  • zarządzanie projektami związanymi z transformacją procesową oraz wdrażaniem narzędzi informatycznych,
  • zarządzanie zespołem projektowym odpowiedzialnym za transformację,
  • zarządzanie relacjami z zewnętrznymi dostawcami, a także wewnętrznymi strukturami odpowiedzialnymi za procesy kadrowo płacowe,
  • ciągłe udoskonalanie procesów kadrowo – płacowych,
  • współpraca z zespołami HR i innymi pionami w grupie,
  • nadzór nad zgodnością obsługi kadrowo – płacowej z lokalnymi przepisami i polityką firmy.
Oferujemy:
  • konkurencyjne wynagrodzenie oraz system premiowy,
  • elastyczna forma zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub B2B,
  • niezbędne narzędzie pracy,
  • hybrydowy model zatrudnienia.
Forma zatrudnienia
Dowolny
Wymiar godzin
Pełny etat
Poziom stanowiska
Kierownik
Języki
angielski
Umiejętności
MS Office MS Excel