Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2024-04-18
Specjalista ds. Kontrolingu
Nr ref. 58/3/2024/DM/104
Legnica, dolnośląskie
Kontroling, Księgowość, Analiza
angielski

Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług, który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, firmy z branży produkcyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym, posiadającej ponad 1 mld EUR obrotu, poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. Kontrolingu.

Miejsce pracy: Legnica

Wymagania
  • wykształcenie wyższe, zdobyte na kierunkach: finanse, rachunkowość, inżyniera produkcji,
  • min. 2 lata doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • zrozumienie zagadnień z zakresu rachunkowości zarządczej dotyczące działalności firmy produkcyjnej,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie ułatwiającym komunikację,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, mile widziane doświadczenie w pracy ze środowiskiem SAP lub Power BI,
  • dobre zdolności komunikacyjne, podejście Big Pictrue, szybkość łączenia kropek.
Obowiązki
  • monitorowanie wykonania budżetu, analizę odchyleń i poszukiwanie ich przyczyn,
  • sporządzanie kalkulacji kosztów wynikających z procesu produkcyjnego,
  • tworzenie obliczeń i monitoring KPI dla istniejących oraz nowych produktów,
  • udział w obecnych i nowych projektach inwestycyjnych od strony analitycznej,
  • sporządzanie raportów i analiz potrzebnych do podejmowania decyzji kierownictwu,
  • wpływ na usprawnienia procesów finansowych, raportowania i kontrolingowych,
  • bieżąca współpraca z różnymi działami w firmie.
Oferujemy
  • umowa o pracę oraz atrakcyjny poziom wynagrodzenia,
  • możliwość rozwijania swojej kariery wewnątrz organizacji,
  • pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • udział w  interesujących projektach oraz możliwość samorealizacji zawodowej,
  • zdobywanie międzynarodowego doświadczenia,
  • benefity, m.in: karta sportowa, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, program emerytalny.
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Wymiar godzin
Pełny etat
Poziom stanowiska
Specjalista
Języki
angielski
Umiejętności
SAP MS Office PowerBI