Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2024-04-08
Specjalista ds. Zakupów
Nr ref. 14/4/2024/MN/2629
Toruń, kujawsko-pomorskie
Zakupy
angielski
Praca hybrydowa

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, firmy specjalizującej się w recyklingu PET, poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. Zakupów.

Miejsce pracy: Toruń

Wymagania:
  • zakup surowców (zużytych butelek PET),
  • negocjacje warunków współpracy z dostawcami (sortowniami),
  • weryfikacja poprawności dokumentów związanych z dostawami,
  • zapewnienie zgodności wynegocjowanych warunków z sortowniami,
  • poszukiwanie nowych dostawców,
  • optymalizacja kosztów zakupu materiałów.
Obowiązki:
  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym - B2 w mowie i w piśmie,
  • doświadczenie w zakupach surowców produkcyjnych (direct),
  • mile widziane doświadczenie w zakupach butelek PET,  oraz współpraca z sortowniami,
  • mile widziane doświadczenie w firmie właścicielskiej.
Oferujemy:
  • umowę o pracę w stabilnej na rynku firmie,
  • wynagrodzenie podstawowe + premie,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • możliwość rozwoju.